Officiell rallylydnad - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare C) - Preliminära resultat

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare C) - Preliminära resultat

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Michaela Hägg Pakhra Magnifika Charisma Solna-Sundbybergs BK 100p Max Dogo argentino Eye
2. Sandra Helén Ljuvliga Myten Om Sig Själv SBKs Stockholmsavd. 98p Kvalificerande Miniature American Shepherd Eye
3. Gunilla Byberg Greatescapesyes Uppsala Brukshundklubb 97p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
3. Camilla Söderberg Nova Oxelösunds BK 97p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
3. Jenny Eriksson Sine Cera Mad Hatter Norsborg Lokala Kennelklubb 97p Kvalificerande Pudel mellan Eye
6. Emelie af Ekenstam Trochilidae King´s Cross Furrytale Märsta-Sigtuna BK 96p Kvalificerande Tax Eye
7. Fredrika Källström Lyckogången Ebba Solna-Sundbybergs BK 95p Kvalificerande Bichon havanais Eye
8. Rebecca Rudhe Pepsi Solna-Sundbybergs BK 92p Kvalificerande Jack russell terrier Eye
9. Therese Melberg Yin Tierp BK 91p Kvalificerande Border collie Eye
10. Carolin Lange Swiss Secondos Ceneri Svenska rottweilerklubben 89p Kvalificerande Berner sennenhund Eye
10. Jenny Eriksson Skybar Friendship Norsborg Lokala Kennelklubb 89p Kvalificerande Labrador retriever Eye
10. Anne Berken Labrador Vom Bedhard Sweet Vinnie Labrador retrieverklubben 89p Kvalificerande Labrador retriever Eye
13. Irja Sunnerdal Arvid Vallentuna BK 87p Kvalificerande Kromfohrländer Eye
14. Gunbritt Börjesson Happy Springs Taffy Zaga Väsby BK 85p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
14. Anette Bååth Lappforsens Kiara Örebro hundsällskap BK 85p Kvalificerande Finsk lapphund Eye
14. lena janson kujanpää Rippåsens Zafira Af Trolle Väsby BK 85p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
17. Carina Papadaki-Wall Blackneck´s B´tusan Knivsta BK 84p Kvalificerande Malinois Eye
18. Linda Kasström Rowntree Elettra Väsby BK 81p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
19. Jennifer Lehto Waterbliss All For You Örebro hundsällskap BK 80p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
20. Catarina Eckman Sörgårdskullens Leopold Väsby BK 79p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
20. Emilia Östlund Argenta´s Uno Unik Vällingby BK 79p Kvalificerande Schnauzer peppar och salt Eye
20. Carina Lindqvist Widholmens Greta Garbo Stockholms Södra BK 79p Kvalificerande Groenendael Eye
23. Mari Jomgart Yashma Dragotsennaya So Stanitsy Ma Östhammar BK 77p Kvalificerande Dobermann Eye
24. Eva Jungefeldt Supernova Lidingö BK 76p Kvalificerande Golden retriever Eye
25. Michaela Nordlin Nötvallen´s Jill Stockholms Hundungdom 75p Kvalificerande Border collie Eye
25. Catarina Hultberg Se Upp En Komikers Uppväxt Nynäshamns BK 75p Kvalificerande Pudel mellan Eye
27. Annelie Frejås Elsamåves Finfina Figge Söderköpings BK 73p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
28. Ulrika Lindström Zingo Märsta-Sigtuna BK 68p Engelsk springer spaniel Eye
29. Tove Rastad Stina Svenska Nose Work klubben 57p Ej stambokförd hos SKK Eye
30. Ulrika Lindström Atomos Käcka Lakritstroll Märsta-Sigtuna BK 53p Flatcoated retriever Eye
31. Karin Hollberg Dixie Nacka BK 51p Ej stambokförd hos SKK Eye
32. Margareta Svedlund Freckles Kalabalik Danderyd-Täby BK 49p Welsh springer spaniel Eye
33. Sofia Gomez Candy Dogs Putte Skarpnäck Hundungdom 29p Pudel dvärg Eye
34. lena janson kujanpää Herding Instinct´s X-Tra Allt Väsby BK 14p Finsk lapphund Eye
  Helena Taxell Evince Esteem Solna-Sundbybergs BK Disk. Pudel stor Eye
  Jill Åkerblom Updates Isabeau Väsby BK Disk. Lagotto romagnolo Eye