Officiell rallylydnad - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare D) - Preliminära resultat

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare D) - Preliminära resultat

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Anette Bååth Lappforsens Kiara Örebro hundsällskap BK 100p Max Finsk lapphund Eye
1. Carina Papadaki-Wall Blackneck´s B´tusan Knivsta BK 100p Max Malinois Eye
1. Therese Melberg Yin Tierp BK 100p Max Border collie Eye
1. Jenny Eriksson Skybar Friendship Norsborg Lokala Kennelklubb 100p Max Labrador retriever Eye
1. Sandra Helén Ljuvliga Myten Om Sig Själv SBKs Stockholmsavd. 100p Max Miniature American Shepherd Eye
6. Michaela Hägg Pakhra Magnifika Charisma Solna-Sundbybergs BK 99p Kvalificerande Dogo argentino Eye
6. Gunilla Byberg Greatescapesyes Uppsala Brukshundklubb 99p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
8. Camilla Söderberg Nova Oxelösunds BK 98p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
8. Linnea Andersson Diesel Uppsala Hundungdom 98p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
10. Linda Kasström Rowntree Elettra Väsby BK 97p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
10. Anne Berken Labrador Vom Bedhard Sweet Vinnie Labrador retrieverklubben 97p Kvalificerande Labrador retriever Eye
10. Ulrika Lindström Zingo Märsta-Sigtuna BK 97p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
13. Irja Sunnerdal Arvid Vallentuna BK 96p Kvalificerande Kromfohrländer Eye
13. Emilia Östlund Argenta´s Uno Unik Vällingby BK 96p Kvalificerande Schnauzer peppar och salt Eye
13. Rebecca Rudhe Pepsi Solna-Sundbybergs BK 96p Kvalificerande Jack russell terrier Eye
13. Carina Lindqvist Widholmens Greta Garbo Stockholms Södra BK 96p Kvalificerande Groenendael Eye
17. Jill Åkerblom Updates Isabeau Väsby BK 94p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
17. Ulrika Lindström Atomos Käcka Lakritstroll Märsta-Sigtuna BK 94p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
19. Eva Jungefeldt Supernova Lidingö BK 93p Kvalificerande Golden retriever Eye
19. Jennifer Lehto Waterbliss All For You Örebro hundsällskap BK 93p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
19. Fredrika Källström Lyckogången Ebba Solna-Sundbybergs BK 93p Kvalificerande Bichon havanais Eye
22. Jenny Eriksson Sine Cera Mad Hatter Norsborg Lokala Kennelklubb 91p Kvalificerande Pudel mellan Eye
23. Helena Taxell Evince Esteem Solna-Sundbybergs BK 90p Kvalificerande Pudel stor Eye
23. Gunbritt Börjesson Happy Springs Taffy Zaga Väsby BK 90p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
25. Annelie Frejås Elsamåves Finfina Figge Söderköpings BK 89p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
25. Michaela Nordlin Nötvallen´s Jill Stockholms Hundungdom 89p Kvalificerande Border collie Eye
25. Emelie af Ekenstam Trochilidae King´s Cross Furrytale Märsta-Sigtuna BK 89p Kvalificerande Tax Eye
28. Mari Jomgart Yashma Dragotsennaya So Stanitsy Ma Östhammar BK 86p Kvalificerande Dobermann Eye
29. lena janson kujanpää Rippåsens Zafira Af Trolle Väsby BK 85p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
30. Tove Rastad Stina Svenska Nose Work klubben 84p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
30. Catarina Eckman Sörgårdskullens Leopold Väsby BK 84p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
32. Catarina Hultberg Se Upp En Komikers Uppväxt Nynäshamns BK 82p Kvalificerande Pudel mellan Eye
33. Carolin Lange Swiss Secondos Ceneri Svenska rottweilerklubben 81p Kvalificerande Berner sennenhund Eye
34. Margareta Svedlund Freckles Kalabalik Danderyd-Täby BK 76p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
35. Karin Hollberg Dixie Nacka BK 58p Ej stambokförd hos SKK Eye
36. Sofia Gomez Candy Dogs Putte Skarpnäck Hundungdom 53p Pudel dvärg Eye
37. lena janson kujanpää Herding Instinct´s X-Tra Allt Väsby BK 44p Finsk lapphund Eye