Officiell rallylydnad - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare A)

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Maria Kullberg Adiolas Bee Nandi Bee Billinge BK 99p Kvalificerande Schnauzer peppar och salt Eye
2. Annie Larsson Dittmer Mironik´s Jorcada Tomtens BHK 97p Kvalificerande Collie, korthårig Eye
3. Mona Stenholm Team Modicken´s Aheri Lilla Edets BHK 96p Kvalificerande Pudel mellan Eye
4. Emelie Lundgren Magic Form Molly Tomtens BHK 93p Kvalificerande Pudel mellan Eye
5. Marie Eriksson Gemdales Älskade Ädelin Lidköpings BK 90p Kvalificerande Collie, korthårig Eye
6. Josefine Martinsson Unity Blue Star Dust Dreams Lidköpings BK 89p Kvalificerande Australian shepherd Eye
7. Anna Andersson Stjärnglimtens Xperia Uddevalla BHK 87p Kvalificerande Golden retriever Eye
8. Anna Ljungdahl Chapong´s Uptown Girl Vänersborgs BHK 85p Kvalificerande Pudel toy Eye
8. Maria Gren Freckles Sommaren Är Kort Råhagens BHK 85p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
10. Irene Lennstrand Dejoyas Bombastic Balthazar Svenska Boxerklubben 83p Kvalificerande Boxer Eye
10. Elisabeth Gillmann Nero D´avola´s Clara Trollhättans BHK 83p Kvalificerande Cane corso Eye
10. Lina Magnusson Workingdoezen Denis D´voodoo Chile Vara-Grästorp BHK 83p Kvalificerande Schapendoes Eye
13. Hanna-Lina Larsson Powerdream´s Against All Odds Vara-Grästorp BHK 80p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
14. Ronja Hyttinen Chibi Trollhättans BHK 79p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
15. Susanne Sandberg Marble Svenska Staffordshire Bullterrierklubben 74p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
16. Maria Baatz Labelstaff Here Comes The Sun Svenska Staffordshire Bullterrierklubben 73p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
17. Viktor Ekman Magic Wonders Expelliarmus Herrljunga BHK 69p Tax Eye
17. Lena Nyman Blue Billinge BK 69p Ej stambokförd hos SKK Eye
19. Cathrin Thyrén Dispiritos Yasmin Noir Voyage Tomtens BHK 66p Collie, korthårig Eye
20. Sylvia Jonefelt Classic Dream´s Snow White Färgelanda BHK 63p Weimaraner korthårig Eye
21. Ilona Lundvall Lexie Vara-Grästorp BHK 55p Ej stambokförd hos SKK Eye
22. Sanna Widengård Lindatorps Cornelius Uddevalla BHK 47p Papillon Eye
22. Eva Brännegård Bermarks Rossini In Blue Vara-Grästorp BHK 47p Collie, långhårig Eye
24. Malin Jakobsson Truffelnose Jenna Svenska Lagotto Romagnoloklubben 29p Lagotto romagnolo Eye
25. Helena Lidström Cutlass Sean Banan Uddevalla BHK 22p Papillon Eye
26. Jenny Westerberg Caesius Miraculix Svenska pudelklubben 12p Pudel toy Eye
  Maria Lennartsdotter Fairymist Arising Zenith Svenska Agilityklubben Disk. Papillon
  Kristoffer Adamsson Lövgrodans Line Vara-Grästorp BHK Disk. Schipperke
  Emelie Eriksson Red Dog´s Jubilee Donna Lidköpings BK Avbruten Kuvasz Eye
  madeleine stark Songbirds La Boheme Lidköpings BK Avbruten Labrador retriever Eye