Officiell rallylydnad - Dubbla klasser - Rallylydnad avancerad (Rallylydnad avancerad A)

  • Missing_logo_thumb
    Arrangör: Ulricehamns BK Domare: Leif Borgenlöv
    Datum: 18 november, 2017 Tävlingssekreterare: Anna Kruger
    Antal anmälda: 34
    Printer
Förare Hund Klubb Ras
1 Gunilla Linder Huberth Hubbe Göteborg-Mölndals BK Ej stambokförd hos SKK
2 Elin Kängström Toskascaktus Caktus Töreboda Brukshundklubb Ej stambokförd hos SKK
3 Mia Skogström Mandylike´s Heartbreaker Leon SBK Göteborgsavd. Labrador retriever
4 Pia Sundén Larsson Sigge Sigge Tomtens BHK Border collie
5 Irene Pettersson Chevrolet´s Just A Moonmint Ricco Värnamo BHK Schnauzer peppar och salt
6 Annica Fransson Buster Buster Bollebygds BK Ej stambokförd hos SKK
7 Carina Karlsson Livsglädjens Höstglödiga Pia Pia Eds brukshundklubb Golden retriever
8 Camilla Österlund Maffialigan´s Blenda Blenda Ulricehamns BK Cairnterrier
9 Teresia Kling Gingsjöns Peak Performance Cirrus Marks BK Golden retriever
10 Marianne Magnusson Ippika´s Wilde Heldin Wilda Torslanda-Öckerö BK Golden retriever
11 Berit Martinsson Dogleg´s Fair Way Lois Eds brukshundklubb Flatcoated retriever
12 Siri Persson Yermoloff´s Dodger Dodger Göteborgs HU Shetland sheepdog
13 Agneta Sagebrand Werinas Backhumla Cocos Tomtens BHK Welsh springer spaniel
14 Karin Carlting Axols Marwin Von Feax Ymer Torslanda-Öckerö BK Kooikerhondje
15 Susanne Sandberg Marble Saga Svenska Staffordshire Bullterrierklubben Staffordshire bullterrier
16 Pi Bergelind Ramita De Palma Brina brina Uddevalla BHK Russkaya tsvetnaya bolonka
17 Lena Torstensson Peledryna Rubin Rubin Tomtens BHK Welsh springer spaniel
18 Birgitta Brusquini Chicabeams Bellissa Di Capo Moa Svenska Lagotto Romagnoloklubben Lagotto romagnolo
19 Jenny Axelsson Rudy Iza Tanums BK Ej stambokförd hos SKK
20 Gisela Glaffey Ralf Ralf Lerums BHK Ej stambokförd hos SKK
21 Anneli Persson Ösbygårdens Just Doris Doris Svenska Agilityklubben Shetland sheepdog
22 Elisabeth Fredriksson Starflats Bellatrix Bellis Tomtens BHK Flatcoated retriever
23 Maria Sundahl Baggbo Aung San Suu Kyi Aung Skillingaryd Attila BK Engelsk springer spaniel
24 Helene Nilsson Flottatjärn´s A´ Berta Of Latino BELLA Göteborg-Mölndals BK Nova scotia duck tolling retriever
25 Marianne Fransson Good Girl´s Tomahawk Stina Stina Ulricehamns BK Parson russell terrier
26 Lisa Puronen Fransson Velvet Eyes Lovely Panter Panter Bollebygds BK Phalène
27 Sofie Wahlström Legendens Kicking Bird Linus Tomtens BHK Collie, korthårig
28 Emma Hansson Digge Mountains Can´t Be Happier Basse Uddevalla BHK Labrador retriever
29 Lena Torstensson Pelydryns Juvel Safir Tomtens BHK Welsh springer spaniel
30 Christina Björklund Sveduddens Yrsa Yrsa Apollogruppen Jack russell terrier
Ekipage nedanför denna rad går in som reserver i den ordning de är listade nedan vid eventuella återbud.
31 Carolin Lange Ginuwine Topsy Turvy Zelda Svenska rottweilerklubben Rottweiler
32 Lena Pietsch Delonnix Dinex Nexa Göteborg-Mölndals BK Schnauzer peppar och salt