Officiell rallylydnad - Dubbla klasser - Rallylydnad avancerad (Rallylydnad avancerad B)

  • Missing_logo_thumb
    Arrangör: Ulricehamns BK Domare: Leif Borgenlöv
    Datum: 18 november, 2017 Tävlingssekreterare: Anna Kruger
    Antal anmälda: 33
    Printer
Förare Hund Klubb Ras
1 Anneli Persson Ösbygårdens Just Doris Doris Svenska Agilityklubben Shetland sheepdog
2 Gunilla Linder Huberth Hubbe Göteborg-Mölndals BK Ej stambokförd hos SKK
3 Karin Carlting Axols Marwin Von Feax Ymer Torslanda-Öckerö BK Kooikerhondje
4 Gisela Glaffey Ralf Ralf Lerums BHK Ej stambokförd hos SKK
5 Marianne Fransson Good Girl´s Tomahawk Stina Stina Ulricehamns BK Parson russell terrier
6 Carina Karlsson Livsglädjens Höstglödiga Pia Pia Eds brukshundklubb Golden retriever
7 Jenny Axelsson Rudy Iza Tanums BK Ej stambokförd hos SKK
8 Birgitta Brusquini Chicabeams Bellissa Di Capo Moa Svenska Lagotto Romagnoloklubben Lagotto romagnolo
9 Maria Sundahl Baggbo Aung San Suu Kyi Aung Skillingaryd Attila BK Engelsk springer spaniel
10 Mia Skogström Mandylike´s Heartbreaker Leon SBK Göteborgsavd. Labrador retriever
11 Berit Martinsson Dogleg´s Fair Way Lois Eds brukshundklubb Flatcoated retriever
12 Lisa Puronen Fransson Velvet Eyes Lovely Panter Panter Bollebygds BK Phalène
13 Agneta Sagebrand Werinas Backhumla Cocos Tomtens BHK Welsh springer spaniel
14 Lena Pietsch Delonnix Dinex Nexa Göteborg-Mölndals BK Schnauzer peppar och salt
15 Lena Torstensson Pelydryns Juvel Safir Tomtens BHK Welsh springer spaniel
16 Susanne Sandberg Marble Saga Svenska Staffordshire Bullterrierklubben Staffordshire bullterrier
17 Helene Nilsson Flottatjärn´s A´ Berta Of Latino BELLA Göteborg-Mölndals BK Nova scotia duck tolling retriever
18 Elisabeth Fredriksson Starflats Bellatrix Bellis Tomtens BHK Flatcoated retriever
19 Teresia Kling Gingsjöns Peak Performance Cirrus Marks BK Golden retriever
20 Pi Bergelind Ramita De Palma Brina brina Uddevalla BHK Russkaya tsvetnaya bolonka
21 Irene Pettersson Chevrolet´s Just A Moonmint Ricco Värnamo BHK Schnauzer peppar och salt
22 Elin Kängström Toskascaktus Caktus Töreboda Brukshundklubb Ej stambokförd hos SKK
23 Sofie Wahlström Legendens Kicking Bird Linus Tomtens BHK Collie, korthårig
24 Marianne Magnusson Ippika´s Wilde Heldin Wilda Torslanda-Öckerö BK Golden retriever
25 Siri Persson Yermoloff´s Dodger Dodger Göteborgs HU Shetland sheepdog
26 Camilla Österlund Maffialigan´s Blenda Blenda Ulricehamns BK Cairnterrier
27 Carolin Lange Ginuwine Topsy Turvy Zelda Svenska rottweilerklubben Rottweiler
28 Lena Torstensson Peledryna Rubin Rubin Tomtens BHK Welsh springer spaniel
29 Emma Hansson Digge Mountains Can´t Be Happier Basse Uddevalla BHK Labrador retriever
30 Christina Björklund Sveduddens Yrsa Yrsa Apollogruppen Jack russell terrier
Ekipage nedanför denna rad går in som reserver i den ordning de är listade nedan vid eventuella återbud.
31 Annica Fransson Buster Buster Bollebygds BK Ej stambokförd hos SKK