• Missing_logo_thumb
    Arrangör: Väsby BK Domare: Anna Julin
    Datum: 16 december, 2017 Tävlingssekreterare: Amy Karlsson
    Antal anmälda: 99
    Printer
Förare Hund Klubb Ras
1 Susanne Johansson Maximus Maximus SBK Göteborgsavd. Ej stambokförd hos SKK
2 Olsson Anna Modig Eyegrip´s Atjo Atjo Gävle HU Border collie
3 Eva Rangwe Chrisun´s Edvin edvin Fagersta BK Jack russell terrier
4 Annika Magnusson Nana Nana Jönköpings BHK Ej stambokförd hos SKK
5 Veronica Lindgren Kiro Kiro Nynäshamns BK Ej stambokförd hos SKK
6 Andrea Danielsson Oakbeach Love At First Sight Teo Helsingborg Brukshundklubb Cocker spaniel
7 Mari Lindström Evallens Chocolate Pudding Genna Skurups Brukshundklubb Australian kelpie
8 Ulrika Karlsson Chroje Dunder Dumle Sam Grums BHK Nova scotia duck tolling retriever
9 Satu Saarisilta Teasel´s Tudor Tudor Hudiksvalls BHK Pumi
10 Anna Westerberg Jejmic´s Xrysantemum Xryssa Svenska kelpieklubben Australian kelpie
11 Catherine Aspdahl Gyllene Mix Trixiga Twix Twix Jönköpings BHK Golden retriever
12 Åsa Geijer Heinie´s American Gigolo TEXAS Apollogruppen Norfolkterrier
13 Birgitta Åhman Shellrick´s Pearl Diver Edvin Uppsala Brukshundklubb Shetland sheepdog
14 Emma Laurin Stormstjärnans Springtime Soul Sol Råådalens BK Shetland sheepdog
15 Gunilla Byberg Yolinessa Nessa Uppsala Brukshundklubb Ej stambokförd hos SKK
16 Emma Laurin Stormstjärnans Posh Spice Liv Råådalens BK Shetland sheepdog
17 Tina Rosberg Jessie Jessie Mälarö BK Border collie
18 Ingrid Palmert Zathungens Fix Fix Haninge BK Australian kelpie
19 Marie-Louice Eriksson Three B´s First Choice Benny SSRK Värmland Golden retriever
20 Margareta Gyllström Mattisbackens Claudius Chippen Lidingö BK Lagotto romagnolo
21 Madeleine Svensson Balule Cactus Cactus Karlstad BK Eurasier
22 Veronica Hübner Chappleline Expect A Masterpiece Exo Solna-Sundbybergs BK Australian shepherd
23 Ingrid Dahlqvist Måsarps Kelly Kelly Lunds BK Border collie
24 Marie Södersteen Cajiro´s Indian Paint Qlura Haninge BK Australian shepherd
25 Mie Nygren Havslängtans Imsa In A Luxury Way Imsa Knivsta BK Portugisisk vattenhund
26 Camilla Carlsson Camms Ametist Tista Stockholms Södra BK Pumi
27 Jessica Broberg Irocz Ambitiösa Orchidee Sessan Haninge BK Dvärgpinscher
28 Lotta Zanderholm Rivendells Skrållan Skrållan Nacka BK Pinscher
29 Annika Malmros Borell Musical´s Tears In Heaven Ninja Vallentuna BK Labrador retriever
30 Maria Lindh Sine Cera Karelin Kuling Råådalens BK Pudel mellan
31 Lena Ekblom Skogsbackens Misty Midnight Chilli Väsby BK Shetland sheepdog
32 Katarina Johansson Adore´s X Ray Lilo SSRK Labrador retriever
33 Jessica Adler Agrosofens Rouletta Triss Bro-Håbo BK Nova scotia duck tolling retriever
34 Malin Sagulin Winning Line´s Light My Fire Jackpot Åland Labrador retriever
35 Josefine Bengtsson Amber Amber Knivsta HU Ej stambokförd hos SKK
37 Denise Karlsson Eldsjälens Fit For Reality Nellie Nynäshamns BK Tervueren
38 Jenny Ohlsson Pm Quality´s Star Of Jericho Winnie Nynäshamns BK Shetland sheepdog
39 Åsa Geijer Heinie´s Texas Hold´em DISNEY Apollogruppen Norfolkterrier
40 Marie Peltomaa Linearis Ariona Cassanova Ceasar Roslagens BK Collie, långhårig
41 Marie Andersson Lillstugans Akila Akila Nora BHK Dansk-svensk gårdshund
42 Gunilla Byberg Agdalavallarnas Ripp Melvin Uppsala Brukshundklubb Border collie
43 Ulla Bagger Wennman Ronja Ronja Hölö-Mörkö BK Irländsk röd setter
44 Elisabeth Karlsson Missnutt´s Crystal Mano Nitro Mälarö BK Australian shepherd
45 Ylva Kjällander Windann´s Carro India Häverö Bk Border collie
46 Emelie Hanström Forsfararens Tufz Ziva Åland Pudel mellan
47 Åsa Lundbergh Camms Deia Deia Nacka BK Pumi
48 Sabine Åström Promotion Buell Cyclone Iver Umeå BHK Australian kelpie
49 Ingrid Dahlqvist Maelgwn Steffan ap Cochyn Myrddin Lunds BK Ej stambokförd hos SKK
50 Sofia Svensson Zorro Zorro Söderköpings BK Ej stambokförd hos SKK
51 Lotta Zanderholm Rivendells Ciwi Ciwi Nacka BK Pinscher
Ekipage nedanför denna rad går in som reserver i den ordning de är listade nedan vid eventuella återbud.
52 Anna Landqvist Vespas Scrat Emil SBK Göteborgsavd. Lancashire heeler
53 Margareta Löfgren Working Beauty´s Excellent Energy Trubbel Motala Brukshundklubb Nova scotia duck tolling retriever
54 Margareta Skaaret Akinnaz Oh´ztella Ztella Uppsala Brukshundklubb Pumi
55 Anonymt ekipage
56 Katarina Nywall Xitamiz Pixie Pixie Nacka BK Pinscher
57 Eva Jansson Wirabruks Daima Daima Häverö Bk Malinois
58 Camilla Alvesborg Magic Colour Wild Cosmo Herman Värmdö BK Whippet
59 Cecilia Carlson Zetastar Mighty Inca Lava Stockholms Södra BK Labrador retriever
60 Caroline Svärd Lizzroys Viper Viper Strängnäs BK Border collie
61 Margareta Rosén Sansanova´s Highdownensis Rosa Nora BHK Pudel stor
62 Inger Olsson Black Blossom Troll Lawa Lawa Falu BK Finsk lapphund
63 Emilia Östlund Wellfith´s Strike Strike SBKs Stockholmsavd. Schnauzer peppar och salt
64 Birgitta Åhman Shellrick´s Piece Of Art Alfons Uppsala Brukshundklubb Shetland sheepdog
65 Camilla Torbjörnsdotter Mytologins Valhalla Iv Trolla Falu BK Hovawart
66 Ida Lindgren Klovstamons Ziri Af Jöjebo Ziri Springerklubben Engelsk springer spaniel
67 Maria Jonsson Delawere Aline Duran Zera Finspång BHK Golden retriever
68 Gabriella Ekström Hunky-dory Vikkidolce D´ugo Fiffi Falu BK Bolognese
69 Pia Cederberg Mattssons Zally Zally Stockholms Södra BK Kooikerhondje
70 Sanna Norén Vildandens Pangbrud Af Axquiz Zokie Lidingö BK Nova scotia duck tolling retriever
71 Anne Hellevik Bonebreakers Sorridére Teddy Väsby BK Lagotto romagnolo
72 Mari Edman Friskus Smulan´s Garbo Garbo SBKs Stockholmsavd. Tax
73 Sylwia Zielinski Queen Lawless Fantastic Fiona Maya Vetlanda BHK Mops
74 Anna Karlsson Zarvo´s Tangled Up In Blue Lizzie Råådalens BK Shetland sheepdog
75 Martina Åkerlind Lillamy Lilla My Hagfors BHK Ej stambokförd hos SKK
76 Monica Svensson Busvovvarnas New-Mexico Zion Helsingborg Brukshundklubb Petit brabancon
77 Emma Hammar Nikkitorpets Miss Brown Rue Roslagens BK Australian shepherd
78 Cassandra Lis Tolling Magic´s Minna Of Marino Minna Alingsås BHK Nova scotia duck tolling retriever
79 Irene Randquist Bagarsjön´s Utile Dulci Ella Norsborg Lokala Kennelklubb Pumi
80 Ida Lindgren Ziridas Amazing Alva Av Jack Alva Springerklubben Engelsk springer spaniel
81 Monica Svensson Se Upp Gött Och Leva Zkoj Helsingborg Brukshundklubb Pudel mellan
82 Sabina Håkansson Cajiro´s Teeny Weeny Persie Örebro hundsällskap BK Australian shepherd
83 Rolf Hägne Hnoss Xlnt Desire Messi Mälarö BK Dvärgschnauzer, svart & silver
84 Tina Rosberg Fia-friends Oj-oj OJ-OJ Mälarö BK Border collie
85 Eva Rangwe Snövit Troya Fagersta BK Ej stambokförd hos SKK
86 Anna Westerberg Jejmic´s Ulleternell Nelli Svenska kelpieklubben Australian kelpie
87 Anna-Mia Jonsson Chaska Chaska Katrineholms BK Ej stambokförd hos SKK
88 Anna Landqvist Mongrel´s Yardley York Yatzy SBK Göteborgsavd. Lancashire heeler
89 Mia Bergstrand Kjeann´s Special Girl Emelie Sjöbo BK Shih tzu
90 Emelie Arwinge Alex Flaming Storm Poncha Svenska Farao och cirnecoklubben Faraohund
91 Monica Persson OMMA OMMA Åhus BK Ej stambokförd hos SKK
92 Camilla Bengtsson Skogsbackens Wild As The Wind Kiwi Strängnäs LKK Shetland sheepdog
93 Eva Rangwe Bror Pax Fagersta BK Ej stambokförd hos SKK
94 Sandra Malmberg Aquavit Shadow In The Night Lukas Bichon Bolognese & Havanais Club Bolognese
95 Lotta Olson Rosbos Kawasaki Kaki SBK Göteborgsavd. Papillon
96 Camilla Appelgren Crofter Holding´s Dusty Choice Solna-Sundbybergs BK Australian shepherd
97 Helene Apelqvist Sheepeye´s Milky Black Isola Cleo Flens BHK Australian shepherd
98 Beatrice Utterström Aurora Charms Electrical Snow Busa Uppsala HU Pudel mellan
99 Malin Sagulin Gamegainer Bentley Bingo Åland Labrador retriever
100 Camilla Appelgren Chappleline Fade To Black Fade Solna-Sundbybergs BK Australian shepherd