Officiell rallylydnad, dubblerad (inomhus) - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad Fortsättning B)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad Fortsättning B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Kim Backlund Blue Wingfire´s Rib-Rub Strängnäs LKK 100p Max Australian shepherd Eye
2. Marie Werbelow Tappra Snap Köpings BHK 99p Kvalificerande Korthårig vorsteh Eye
3. Lena Elander Svensdotters Hjärtliga Hjalle Nova Scotia Duck Tolling Retriever Klubben 93p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
4. Helen Häggström Agrosofens Tipptoppa Bro-Håbo BK 89p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
4. Erika Wikström Caremi´s Kiara Nynäshamns BK 89p Kvalificerande Cavalier king charles spaniel Eye
6. Nadja Rahunen Li Line´s Heartbeat Västerås Kennelklubb 86p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
7. Ewa Danielsson Tindra Ludvika BK 85p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
8. Inez Nord Labossie´s Fast N´furious Sala BK 84p Kvalificerande Australian shepherd Eye
8. Marianne Stålnacke Toppens Jaspis Ludvika BK 84p Kvalificerande Bearded collie Eye
8. Eva Ungvári Akinnaz Yrrol Fagersta KK 84p Kvalificerande Pumi Eye
11. Inez Nord Labossie´s Winniepeg Jet Sala BK 83p Kvalificerande Australian shepherd Eye
12. Ingela Lundin Farmarens Uncle Morisson Söderhamns BHK 82p Kvalificerande Bearded collie Eye
13. Malin Karlsson Black Zone´s Princess Leia Katrineholms BK 80p Kvalificerande Australian shepherd Eye
14. Elinor Gustafsson Solarwes Barco Uppsala HU 77p Kvalificerande Gos d´atura catalá Eye
14. Susanne Lind Lillstugans Arissa Fagersta BK 77p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
16. Annmargret Jungefors Amorras Graciösa Gry Fagersta BK 75p Kvalificerande Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
16. Kristina Åhlfeldt Mironik´s Luxe Bro-Håbo BK 75p Kvalificerande Collie, långhårig Eye
16. Carola Lindh Zican´s Gb Tiptop Svenska Amstaffklubben 75p Kvalificerande American staffordshire terrier Eye
19. Eva-Lena Lindström Broberg Belger Du Nord Infinity Falu BK 74p Shetland sheepdog Eye
20. Monika Hillbom Lexie Kristinehamns BHK 73p Ej stambokförd hos SKK Eye
21. Anki Hägg Agua Fairy´s Twilight Big Hulda Värmdö BK 69p Portugisisk vattenhund Eye
21. Monika Weiberth Fruängens Carex Svenska sennenhundklubben 69p Berner sennenhund Eye
23. Lotta Sundström Skegårdens Chip Falu BK 68p Shetland sheepdog Eye
23. Sofia Olsson Medaiza´s Kajsa-Kavat Söderhamns BHK 68p American staffordshire terrier Eye
25. Maria Jarosinski Bohun Södertälje LKK 62p Ej stambokförd hos SKK Eye
25. Fanny Törnblom Nicole´s Chili Cora Charm Fagersta BK 62p Tysk schäferhund Eye
27. Emma Palm Purpleteam´s Mr Brightside Surahammars BK 58p Griffon bruxellois Eye
28. Helen Häggström Agrosofens Fia Med Knuff Bro-Håbo BK 56p Nova scotia duck tolling retriever Eye
29. Elin Andersson Heading´s Blånäbb Söderköpings BK 52p Labrador retriever Eye
30. Nadja Dahlström Zebulons Jello Apollogruppen 0p Flatcoated retriever Eye
  Sara Karlsson Zemyka´s I´m A Winner Frövi BK Disk. Australian shepherd
  Tove Brohede Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili Knivsta BK Disk. Dansk-svensk gårdshund