Officiell rallylydnad, dubblerade klasser, inomhus - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A) - Preliminära resultat

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A) - Preliminära resultat

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Annika Hedsten Haremet´s Windie Karlshamn HU 99p Kvalificerande Papillon Eye
2. Annika Hedsten Cutlass Happy New Year Karlshamn HU 97p Kvalificerande Papillon Eye
2. Pia Ortscheid Falcsagans Vackre Gillis Osby BK 97p Kvalificerande Engelsk setter Eye
4. Elin Pommer Gummagårdens Moon Light Forserums BK 92p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
4. Carina Forsberg Danga´s Alma X-Dotter Gislaved Västbo BK 92p Kvalificerande Västgötaspets Eye
6. Emelie Karlsson Sheltieriffic Blueberry Scones Skillingaryd Attila BK 91p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
7. Eva Bergzén O´lydia Origin-Elle Växjö BK 89p Kvalificerande Briard Eye
8. Ann Persson Swanline´s Kaly Kaiser Osby BK 87p Kvalificerande Pudel stor Eye
9. Emma Lindelöf Huntley´s Joyful Jenna Skillingaryd Attila BK 86p Kvalificerande Labrador retriever Eye
10. Madeleine Sjöö Tristan Växjö BK 83p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
10. Simon Sjödin Simera Tinos Södra Älvsborgs KK 83p Kvalificerande Pudel stor Eye
12. Moa Brännlund Windheart´s B´charmed Love Of Coop Vimmerby BHK 82p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
13. Pernilla Claesson Oakshoot´s Loud as a whisper Värnamo BHK 81p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
13. Ida Andersson Winning Footsteps Raffiga Rune Smålandsstenar BK 81p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
15. Jessica Mann Tollarbos Uniqa Vill As Gun Ulricehamns BK 79p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
16. Annika Hagberg Lingotto D´oro Havanna Hill Kalmar BK 77p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
16. Monica Holmberg Lassen Isa Landskrona BK 77p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
18. Åsa Fredriksson Chaccado Hanoi Rocks Växjö BK 76p Kvalificerande Briard Eye
18. Eva Johansson Torsereds Amos Skillingaryd Attila BK 76p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
18. Lena Rosenkvist Happy Hässleholm BHK 76p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
21. Jennifer Hofsö Meadowlark Wye Vetlanda BHK 74p Labrador retriever Eye
21. Myrlander Britt Andhämtningens Yoda Forserums BK 74p Golden retriever Eye
23. Sofia Niemelä L´impero Di Corsos Agrippinilla Smålandsstenar BK 70p Cane corso Eye
24. Jennifer Hofsö Hjohoo´s Live Is To Love Hjo Vetlanda BHK 66p Cairnterrier Eye
25. Jonna Silfwergård Dandy-Lion´s Service With A Smile Råådalens BK 63p Pudel stor Eye
26. Katarina Stockheden Riding´s Egli Jönköpings BHK 12p Lagotto romagnolo Eye
  Henrik Majberger Digge Mountains Here I Am Oskarströms BK Disk. Labrador retriever Eye
  Therese Johansson Mi-Jos Kriga Skillingaryd Attila BK Disk. Tysk schäferhund Eye