Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Sofia Nilsson Vilja Uppsala Hundvänners LKK 97p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
2. Frida Bergman Seareeds Miss Tessla Uppsala HU 96p Kvalificerande Labrador retriever Eye
3. Maria Honak Axols Nemo Von Feax Väsby BK 94p Kvalificerande Kooikerhondje Eye
3. Görel Pihl Chringel´s Star Älmer Knivsta BK 94p Kvalificerande Bostonterrier Eye
3. Maria Wägner Hector Vom Reinholdsberg Roslagens BK 94p Kvalificerande Vit herdehund Eye
6. Magnus Lillsjö Heratorpets Caesar Åland 93p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
7. Annica Andersson Buskotten Cinnamon Buns Knivsta BK 92p Kvalificerande Jack russell terrier Eye
8. Emma Palm Purpleteam´s Mr Brightside Surahammars BK 91p Kvalificerande Griffon bruxellois Eye
9. Frida Bergman Norrskenets Kimma Uppsala HU 90p Kvalificerande Jämthund Eye
10. Elenore Wrangö Elkis Hermione Granger Mälarö BK 86p Kvalificerande Irish softcoated wheaten terrier Eye
10. Lotten Blomkvist Shelteam Cheek ´n´ Witty Knivsta BK 86p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
10. Lotta Ringius Eldsjälens Makes People Talk Haninge BK 86p Kvalificerande Tervueren Eye
10. Camilla Frisk Mattssons Lily Uppsala Hundvänners LKK 86p Kvalificerande Kooikerhondje Eye
14. Caroline Järnbröst KhÉmyro´s Ai-Ais Stockholms Södra BK 85p Kvalificerande Malinois Eye
14. Eva Derland Elmshorn Panama Svenska spaniel- och retrieverklubben 85p Kvalificerande Labrador retriever Eye
16. Filippa Waxin Boren True Happiness Lady Rachel Svenska australian shepherdklubben 84p Kvalificerande Australian shepherd Eye
16. Magnhild Löfstedt Accounts Xcellent Choice Olandstraktens BK 84p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
18. Sara Hellström Working Mates Google Me Uppsala Brukshundklubb 82p Kvalificerande Australian cattledog Eye
18. Martina Kohlström Sept Väsby BK 82p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
20. anne-maria kehusmaa Nightrunner´s Precious Tabasco Fagersta KK 81p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
21. Karin Lindahl Bonebreakers Calza Di Lana Stockholms Kennelklubb 78p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
22. Frida Pettersson Dirgis Bonanzas Diez X Uppsala HU 77p Kvalificerande Berger des pyrénées à poil long Eye
23. Therése Pisoni Sjöholm Tappra Snick Snack Mälarö BK 74p Korthårig vorsteh Eye
24. Stina Helander Genitas Golden Eye Västerås BK 73p Shetland sheepdog Eye
25. Emma Thorsell Molly Väsby BK 72p Ej stambokförd hos SKK Eye
26. Madeleine Hansson Björk Törnlundas Timmy Toyman Väsby BK 71p Shetland sheepdog Eye
27. Anna Sjöstedt Gleska Fair Enough Uppsala Brukshundklubb 70p Lagotto romagnolo Eye
28. Jenny Andersson Zora Daker Uppsala Brukshundklubb 69p Dobermann Eye
29. Camilla Pettersson Chess Player Gypsy Swing Norra Gotlands BK 67p Australian shepherd Eye
30. Caroline Järnbröst Pemberwood´s Bonnie Stockholms Södra BK 60p Welsh corgi pembroke Eye
31. Anna Lindblom Talomaa Ädels Potuz Presley Nacka BK 55p Dvärgschnauzer, svart Eye
31. Hannah Boström Nikkitorpets Miss Tucker Nacka HU 55p Australian shepherd Eye
33. Pamela Silverhorn Brytarspetzens Milla FjalarsdÓttir Svenska isländsk fårhundklubben 52p Isländsk fårhund Eye
34. Johanna Olofsson Lizziardhs Victory Havasu Red Olandstraktens BK 48p Engelsk springer spaniel Eye
35. Timo Pirttiniemi Uniline´s Dark Tia Maria Norsborg Lokala Kennelklubb 33p Collie, långhårig Eye
  Cecilia Liljeroth Tollarängens Pluto Nacka BK Disk. Nova scotia duck tolling retriever Eye
. Ingela Lee Chappleline Joy To The World Värmdö BK 0p Australian shepherd Eye
. Lindström Lindberg Annie Sine Cera Derecho Vallentuna BK 0p Pudel mellan Eye
. Josefin Berglind Lejonluf´s Winner Takes It All Eskilstuna hunddressyrklubb 0p Shetland sheepdog Eye