Officiell rallylydnad - Rallylydnad mästare

  • Missing_logo_thumb
    Arrangör: Kungsörs BHK Domare: Hans Löhman
    Datum: 8 december, 2019 Tävlingssekreterare:
    Antal anmälda: 56
    Printer
Förare Hund Klubb Ras
1 Jessica Holmström Skeppartorps Hope For The Future Hope SSRK Östra Flatcoated retriever
2 marie olsson Lammåsens Twiddleing Thule Lusse Valdemarsvik BHK Pudel stor
3 Helen Ljungkrantz Goody-Goody´s Miss Money Penny Penny Eskilstuna BK Labrador retriever
4 Monica Gahlin Onedis Dexter Rudolf Nynäshamns BK Australian shepherd
5 Victoria Häger Windedos Drop Cookie Frodo Katrineholms BK Australian shepherd
6 Linda Heintie Trix Trix Uppsala Brukshundklubb Ej stambokförd hos SKK
7 Susanne Prinz Borderliz Trix Trix Visby BK Border collie
8 Brita Holm Bryngans Maria Callas Soya Katrineholms BK Schapendoes
9 Jessica Vroonen Tiny Feather´s Delicious Babe Tess Borlänge Brukshundklubb Rottweiler
10 Michaela Nordin Ebba Ebba Eskilstuna hunddressyrklubb Ej stambokförd hos SKK
11 Emma Gustafsson Labvision´s Man In The Moon Nisse Uppsala Hundungdom Labrador retriever
12 Catharina Krumlinde Mivinna´s Beidomon Dobby Eskilstuna BK Australian shepherd
13 Eva-Britt Öberg Chess Player La BohÉme Elda Eskilstuna hunddressyrklubb Australian shepherd
14 Jeanette Wedholm Dimhöjdens Luna Af Lynx Luna Jönköpings BHK Labrador retriever
15 Sofia Svensson Zorro Zorro Söderköpings BK Ej stambokförd hos SKK
16 Eva Rupp Thuresson Maja Maja Bro-Håbo BK Ej stambokförd hos SKK
17 Pernilla Persson Krokasmedens Drulla Drulla Hallsbergs BK Malinois
18 Ulla Henell Valsängen´s Zokrates Aslan Eskilstuna BK Boxer
19 Jessica Adler Alma Tippa Bro-Håbo BK Labrador retriever
20 Elisabet Lekebjer Kiosan´s Qvida Ida Enköpings BK Tervueren
21 Erica Rosendahl Skärgårdslamms Thill Thill Botkyrka BK Border collie
22 Carina Wikvist Chi-Lott´s Kalle Kexchoklad Gollum Degerfors BK Papillon
23 marie olsson Queenwing´s Universe Snow Light Toy Valdemarsvik BHK Papillon
24 Kristina Berggren Arvslindans Thunderstorm Dundra Katrineholms BK Papillon
25 Lena Johansson Gold Zita´s Frozen Hulda Selma Norsborg Lokala Kennelklubb Shetland sheepdog
26 Emma Bergström Wilmio´s Girl For All Seasons Elsa Kils BHK Engelsk springer spaniel
27 Ewa Carlsson Graceline´s Nova Nova Strängnäs BK Lagotto romagnolo
28 Camilla Bengtsson Skogsbackens Another Disguise Tazzie Strängnäs BK Shetland sheepdog
29 Lovisa Björkman Blixtra Alberta Berta Flens BHK Lagotto romagnolo
30 Anne Hellevik Bonebreakers Sorridére Teddy Väsby BK Lagotto romagnolo
31 Jenny Ohlsson Pm Quality´s Star Of Jericho Winnie Nynäshamns BK Shetland sheepdog
32 Johanna Ehlin Black Zone´s Red Rally Racoon Rally Uppsala Brukshundklubb Australian shepherd
33 Ingela Sandenskog River Fox Red Blaze Of Texmo Lycka Märsta-Sigtuna BK Nova scotia duck tolling retriever
34 Mats Holm Caroholm´s Celtic Moon Freja Örebro BK Irländsk terrier
35 Åsa Lundbergh Camms Deia Deia Nacka BK Pumi
36 Lena Johansson Gärstad Stuteri Hero Dexter Norsborg Lokala Kennelklubb Finsk lapphund
37 Anne Hellevik Lagottessa Canarino Morris Väsby BK Lagotto romagnolo
38 Monica Gahlin Crofter Holding´s Texas Kit Tiffy Nynäshamns BK Australian shepherd
39 Karin Schylberg Boston Playground´s Luna Luna Haninge BK Bostonterrier
40 Emma Palm Purpleteam´s Mr Brightside Göran Surahammars BK Griffon bruxellois
41 Birgitta Vikergård Marcato´s Ibra Ibbe Västerås Kennelklubb Dansk-svensk gårdshund
42 Ann-Christine Ring Krösaskogens Viola Trolla Linköpings BK Västgötaspets
43 Anne Andersson Enigma Dream Come True Zenji Haninge BK Basenji
44 Monica Wallgren Chipsmakers Idas Sommarvisa Ida Strängnäs BK Västgötaspets
45 Charlotte Bonnevier Hammartorpets Lobelia Penny Västerås Kennelklubb Borderterrier
46 Sussi Broman Sine Cera Circe Cera Haninge BK Pudel mellan
47 Pia Lantz Redleg´s Tauriel Chutney Strängnäs LKK Amerikansk cocker spaniel
48 Anette Paananen Forsfararens Blixt Gordon Putte Surahammars BK Pudel mellan
49 Marie D Larsson Björshults Frid Och Fröjd Malte Eskilstuna BK Borderterrier
50 Stina Helander Genitas Golden Eye Z Västerås Hundungdom Shetland sheepdog
Ekipage nedanför denna rad går in som reserver i den ordning de är listade nedan vid eventuella återbud.
51 Eva Pontoppidan Emenems Leon Leon Västerås Kennelklubb Border collie
52 Sandra Malmberg Aquavit Shadow In The Night Lukas Bichon Bolognese & Havanais Club Bolognese
53 Christian Andersson Agildes Will Celebrate Light Lia Södertälje LKK Nova scotia duck tolling retriever
54 Jessica Adler Agrosofens Naturligt-Vis Ture Bro-Håbo BK Nova scotia duck tolling retriever
55 Sussi Broman Forsfararens Rota Rota Haninge BK Pudel mellan