Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A B)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Elisabeth Karlsson Chili Finspång BHK 100p Max Ej stambokförd hos SKK Eye
1. Anki Lundell Eastdale Just A Glittering Image Hölö-Mörkö BK 100p Max Shetland sheepdog Eye
1. Joakim Larsson Exir´s Arista Finspång BHK 100p Max Malinois Eye
1. Åsa Edesten Hillfire Lovely Lavender Apollogruppen 100p Max Shetland sheepdog Eye
5. Jenny Lundell Nikita Nykvarn LKK 99p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
6. Anne-Li Högström Länsmansgårdens Legolas Greenleaf Västerås Kennelklubb 98p Kvalificerande Pudel dvärg Eye
6. Karin Fürst Hamnuddens Fischer Rhodesian ridgebackklubben 98p Kvalificerande Rhodesian ridgeback Eye
8. Gunilla Björklund DUVHÖKENS OLTINA Roslagens BK 96p Kvalificerande Vit herdehund Eye
8. Elisabeth Karlsson Missnutt´s Crystal Mano Finspång BHK 96p Kvalificerande Australian shepherd Eye
10. Mia Unger Spanarna´s Free Spirit Stockholms Södra BK 95p Kvalificerande Rottweiler Eye
10. Monica Johansson Gemdales Noble Nancy Olandstraktens BK 95p Kvalificerande Collie, långhårig Eye
12. Agneta Hoogeveen Wing Way´s Tutti-frutti Vallentuna BK 94p Kvalificerande Australian shepherd Eye
12. Anne-Li Högström Art Attack White Angel For Paradise Västerås Kennelklubb 94p Kvalificerande Pudel stor Eye
12. Mariela Nilsson Mattssons Troy Mälarö Hundungdom 94p Kvalificerande Kooikerhondje Eye
12. Lena Sundh Wilse´s Estrella Botkyrka BK 94p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
12. Catharina Sandin Moonlake´s Bollinger Nacka BK 94p Kvalificerande Polski owczarek nizinny Eye
17. Isabella Csik Akinnaz Mumz Fillibabba Apollogruppen 93p Kvalificerande Pumi Eye
18. Katja Tammert Sabrefield Secret Weapon Märsta-Sigtuna BK 92p Kvalificerande Malinois Eye
18. Chatrine Strandli Bella Örebro hundsällskap BK 92p Kvalificerande Dobermann Eye
20. Katri Tarkkonen Ossie Enköpings BK 89p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
20. Yvonne Kekkonen Grålötens Tut I Luren Specialklubben för västgötaspets 89p Kvalificerande Västgötaspets Eye
22. Angelica Jakobsson Löfgren Blomsterängens I Am Miss Izuba Botkyrka BK 86p Kvalificerande Rhodesian ridgeback Eye
22. Jenny Lundell Doris Day Nykvarn LKK 86p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
22. Ulrica Åström Riverbreeze Tickling Flame Fagersta KK 86p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
25. Anna Nordgren Conspirol Callista Södertälje BK 85p Kvalificerande Pinscher Eye
26. Elisabeth Palmcrantz Mariell De Marque Szpirella Oopszan Roslagens BK 84p Kvalificerande Pumi Eye
27. Anette Wallin Kittihof´s Vagabond Apollogruppen 83p Kvalificerande Keeshond Eye
27. Katja Tammert Namatj Akka Märsta-Sigtuna BK 83p Kvalificerande Malinois Eye
29. Anette Wallin Legun´s Proof Of A King Apollogruppen 82p Kvalificerande Keeshond Eye
30. Ann-Cathrine Stahre Rödkrokens Break Danser Nyköpings BK 79p Kvalificerande Irländsk röd setter Eye
31. Mona Åberg Tultgårdens Troll Tuva Uppsala Brukshundklubb 76p Kvalificerande Golden retriever Eye
32. Ulla Karlsson Faro Flox Gloria Apollogruppen 72p Kvalificerande Australian shepherd Eye
32. Anki Friberg Nado Shiz´s B´kayentha Apollogruppen 72p Kvalificerande Parson russell terrier Eye
34. Anna Hagberg Ayers Carat Blue Cob Väsby BK 68p Australian cattledog Eye
35. Emma Hortlund Wilma Uppsala Hundvänners LKK 67p Ej stambokförd hos SKK Eye