Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Monica Öhrn Ippika´s Goldene Apporteurin Torslanda-Öckerö BK 99p Kvalificerande Golden retriever Eye
1. Pi Bergelind Tussbergets Skrållan Vänersborgs BHK 99p Kvalificerande Perro de agua espanol Eye
1. Hanna Nilsson Respons Noppiga Näverkont-ten Falkenbergs BK 99p Kvalificerande Golden retriever Eye
1. Anna Knutsson Whipped Cream´s Qhrizz Qhrozz Smålandsstenar BK 99p Kvalificerande Finsk lapphund Eye
5. Matilda Borvén Respons Rockiga Raket-ten Oskarströms BK 98p Kvalificerande Golden retriever Eye
5. Pi Bergelind Zorrazo Ni Casio Vänersborgs BHK 98p Kvalificerande Perro de agua espanol Eye
5. Marita Fagerberg Blancock´s Total Lost Elfsborgs BHK 98p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
5. Malin Haumann Aussie Hill Angel´s Peggy Tomtens BHK 98p Kvalificerande Australian shepherd Eye
9. Malin Palm Friberg Frenja Ring My Bell Götene BK 97p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
9. Frida Larsson Lady Oskarströms BK 97p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
11. Maria Nilsson Joy-toy´s PelÉ Borås BK 96p Kvalificerande Pudel mellan Eye
11. Merja Johansson Groenixs Aragon Marks BK 96p Kvalificerande Groenendael Eye
11. Anneli Svensson Max Partille BK 96p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
11. Hanna Andersson Racystar Canis Hokuspokus Götene BK 96p Kvalificerande Jack russell terrier Eye
15. Anki Rolfsson Zigge SBKs Halmstadsavd. 94p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
15. Camilla Uhrberg Snowshoe´s I Did It For Love Oskarströms BK 94p Kvalificerande Amerikansk cocker spaniel Eye
15. Monica Hjorth Torsten Varbergs BK 94p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
18. Katarina Hansson Lightschaps Luffa-Moon Smålandsstenar BK 93p Kvalificerande Schapendoes Eye
19. Eva Eliasson Fanny Marks BK 88p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
19. Gunilla Linder Huberth Kungsbacka Brukshundklubb 88p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
21. Lena Sandberg Leo Kungsbacka Brukshundklubb 80p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
22. Nina Hellström Astvinur Eyvindur Vänersborgs BHK 73p Kvalificerande Isländsk fårhund Eye
23. Anita Skoglund Footprints Morning Storm Alingsås BHK 70p Kvalificerande Yorkshireterrier Eye
24. Cinzia Lundgren Berningtons Widunder Lerums BHK 68p Berner sennenhund Eye
25. Anita Skoglund Footprints Autumn Dream Alingsås BHK 38p Yorkshireterrier Eye
  Ingela Forsberg Fofalentan´s Eros Falkenbergs BK 0.0, Underkänd Australian shepherd Eye
  Matilda Borvén Peruddens Jaktliga Vinna Oskarströms BK 0.0, Underkänd Golden retriever Eye