Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B Eftermiddag A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B Eftermiddag A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Pia Johansson Twigg´s Steeplejack Norsborg Lokala Kennelklubb 99p Kvalificerande Labrador retriever Eye
2. Caroline Ling Krokasmedens Veiron Strängnäs BK 96p Kvalificerande Malinois Eye
3. Camilla Bermell Metal Staff Battle Hymn Katrineholms BK 95p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
3. Cathrine Hillilä Crofter Holding´s Nanette Oxelösunds BK 95p Kvalificerande Berger des pyrénées à face rase Eye
5. Lisa Karlgren Giwido´s Hellowed Be Thy Name Karlskoga AgilitySports Kennelklubb 93p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
5. Ewa Bergling Petersson Kamrats Ouzo Motala Brukshundklubb 93p Kvalificerande Labrador retriever Eye
7. Ann Mari Svensson Chrikjell´s Java Järfälla BK 92p Kvalificerande Pudel stor Eye
8. Anette Morberg Amore Della Casa Belina Eskilstuna BK 91p Kvalificerande Chinese crested dog Eye
8. Inger Olsén Pippi Kumla BK 91p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
10. Lisa Karlgren Giwido´s Eldstorm Karlskoga AgilitySports Kennelklubb 90p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
11. Maria Bjällerhag Svejd Deming´s Jingle Jackie Mjölby BHK 89p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
12. Barbro Axelsson Irish Tullamore´s Kelly Norrköpings BHK 88p Kvalificerande Irish softcoated wheaten terrier Eye
13. Maria Walter Prinos Lackis King´s Cross Hill Vadstena BK 86p Kvalificerande Bichon frisé Eye
14. Sandra Håkansson Kasper Örebro BK 85p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
15. Gunnel Svensson Whilizias George In The Jungle Karlskoga AgilitySports Kennelklubb 83p Kvalificerande Irish softcoated wheaten terrier Eye
16. Michaela Nordin Ebba Eskilstuna BK 81p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
16. Helen Rees Queedy´s High-flying Hiawata Kumla BK 81p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
18. Camilla Bermell Metal Staff No Way Back Katrineholms BK 80p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
19. Sofia Jardviken Noble Activity Hiper Söderköpings BK 77p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
20. Mariella Gonzalez Benji Apollogruppen 75p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
21. Mia Nilsson Törnlundas Jatzy Joy Oxelösunds BK 74p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
22. Joakim Larsson Kiosan´s Saga Finspång BHK 61p Malinois Eye
23. Elisabet Areskoug Hillfire Take A Chance On Me Flens BHK 40p Shetland sheepdog Eye
  Johanna Muhr Fornborgens Heta Hera Örebro hundsällskap BK Bryter Collie, långhårig Eye
  Åsa Blomqvist Perro Rizados Anselma Apollogruppen Bryter Perro de agua espanol Eye
  Carolina Flyckt Adde Lidköpings BK Bryter Ej stambokförd hos SKK Eye