Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Gabriella Andersson Fransk Hot Dog Black-pepper Lerums BHK 100p Max Fransk bulldogg Eye
2. Marianne Fransson Good Girl Hurricane-sven Ulricehamns BK 99p Kvalificerande Parson russell terrier Eye
2. Katarina Hansson Lightschaps Luffa-Moon Smålandsstenar BK 99p Kvalificerande Schapendoes Eye
2. Marianne Magnusson Ippika´s Schönste Rotgold Golden retrieverklubben 99p Kvalificerande Golden retriever Eye
2. Britt-Marie Wennberg Fjällvallarens Assar Marks BK 99p Kvalificerande Lapsk vallhund Eye
2. Christina Broddéus Ferradalens Effie Bollebygds BK 99p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
7. Agneta Franze Shellmoore´s Esmeralda Smålandsstenar BK 98p Kvalificerande Pudel stor Eye
8. Anna Wernersson Salsa Varbergs BK 97p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
8. Stina Matlak Little Frogs Serrata Belguardo Alingsås BHK 97p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
10. Beatrice Barck Nattrajens Cayenne Billinge BK 96p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
10. Britt-Marie Wennberg Raigaladei Nornan Marks BK 96p Kvalificerande Lapsk vallhund Eye
10. Eva Eliasson Fanny Marks BK 96p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
13. Ulrika Dahlqvist Bella Smålandsstenar BK 95p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
14. Britt-Marie Wennberg Bergahoppets Extrem Exel Marks BK 93p Kvalificerande Mudi Eye
14. Monika Rundqvist Door Keepers Sunday Kiss Partille BK 93p Kvalificerande Australian shepherd Eye
16. Sandra Varpula Gustavsson Vg´s Nosar Amelia Södra Älvsborgs KK 86p Kvalificerande Golden retriever Eye
17. Annika Hernqvist Viltvattnets Casper Elfsborgs BHK 85p Kvalificerande Labrador retriever Eye
17. Gunnel Björk Doradus Tyko Kungsbacka Brukshundklubb 85p Kvalificerande Papillon Eye
17. Gunvor Hjelmqvist Grålötens Vilma Viljestark Ulricehamns BK 85p Kvalificerande Västgötaspets Eye
20. Sandra Varpula Gustavsson Moonhaven Elegant Empress Södra Älvsborgs KK 81p Kvalificerande Kooikerhondje Eye
21. Ida Edvardsson Mandylike´s Unstained Smålandsstenar BK 79p Kvalificerande Labrador retriever Eye
22. Anna Ivarsson Raja Sveriges Hundungdom 78p Kvalificerande Dunkerstövare Eye
23. Christina Ingulfsen Zeltzin´s Roc Ya Body Borås BK 75p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
24. victoria bengtsson Firewood´s Number Of The Beast Billinge BK 74p Kvalificerande American staffordshire terrier Eye
25. Marianne Fransson Gwragged Annvn Moonstoone Ulricehamns BK 45p Parson russell terrier Eye
  Inger Bengtsson Bamse-korsberg Varbergs BK 0.0, Underkänd Golden retriever Eye