Rallylydnad fortsättning

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Åsa Aura Karmanjakas Helix Stockholms Södra BK 100p Max Malinois Eye
2. Katarina Lodin Garpenborg´s Äventyrlige Zion Stockholms Kennelklubb 99p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
2. Rolf Hägne Hnoss Xlnt Desire Mälarö BK 99p Kvalificerande Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
2. Josefine Bengtsson Amber Knivsta HU 99p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
5. Petra Åkerblom Aska Botkyrka BK 98p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
5. Gunilla Maxén Oak Spring´s Jazz Väsby BK 98p Kvalificerande Papillon Eye
7. Susanne Jaczewski Meet Myown Ferrari Uppsala HU 97p Kvalificerande Australian shepherd Eye
7. Sarah Thorsell Chayo Violet Sky Svenska polarhundklubben 97p Kvalificerande Alaskan malamute Eye
7. Helen Lindstedt Hi-design´s Just Catch Me Väsby BK 97p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
10. Carolin Jansson Michaim´s Darana Häverö Bk 93p Kvalificerande Vit herdehund Eye
11. Elina Bertne GÁtchis ÁtjÁjuoksa Adja Värmdö BK 92p Kvalificerande Lapsk vallhund Eye
12. Pernilla Larsson Sjölundas Olga Järfälla BK 90p Kvalificerande Rottweiler Eye
12. Frida Binette Coup De Vent Juliette Mälarö BK 90p Kvalificerande Berger des pyrénées à face rase Eye
14. Marielle Wåhlstedt Keenay Södertälje LKK 89p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
15. Kristin Wendel Wenanders Isa Dora Primitivio Stockholms distrikt 87p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
15. Åsa Nybäck-Nakell Hi-Design´s Absolute Exotic Lidingö BK 87p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
17. Kristin Wendel Wenanders Breakfast In Bed Stockholms distrikt 86p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
17. Tina Lindqvist Milovi´s Lambada Södertälje BK 86p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
17. Göran Hagberg Nellyson´s Www Fister Jr Com Vallentuna BK 86p Kvalificerande Australisk terrier Eye
20. Marilois Malmgård Elmshorn Oscar Vallentuna BK 84p Kvalificerande Labrador retriever Eye
20. Monica Wallgren Chipsmakers Idas Sommarvisa Kungsörs BHK 84p Kvalificerande Västgötaspets Eye
20. Maria Kättström Ruffle´s Sereband Knivsta HU 84p Kvalificerande Pudel stor Eye
23. Åsa Aura Karmanjakas Ganto Botkyrka BK 83p Kvalificerande Malinois Eye
24. Linda Ivarsson Li Line´s Autumn Colour Nynäshamns BK 82p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
24. Helene Kivrikis Solskenets Cerverus Väsby BK 82p Kvalificerande Australian shepherd Eye
26. Maria Kättström Ruffle´s Knockout Whist Knivsta HU 80p Kvalificerande Pudel stor Eye
27. Hedwall Linda Fogelquist Aussie Kullens Beemer-boop Mälarö BK 78p Kvalificerande Australian shepherd Eye
27. Eva Bergenhill Geltman´s Grand Legacy Roslagens BK 78p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
29. Emma Duvelid Jenzan Wild Willy Uppsala Brukshundklubb 74p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
30. Ingela Falk Jensen Sumski Vladar Golden Gary Gnesta-Trosa BK 68p Tysk spets, mittelspitz Eye
31. Suss Engert Noble Activity Athena Apollogruppen 67p Welsh springer spaniel Eye
31. Anders Jensen Troll Gnesta-Trosa BK 67p Ej stambokförd hos SKK Eye
33. Anna Carin Carlberg Foxy Häverö Bk 54p Ej stambokförd hos SKK Eye
33. Lotta Ringius Segerforsens Just Look At Me Haninge BK 54p Tervueren Eye
35. Annette Jonasson Fest Lurody Cudnej Vallentuna BK 51p Welsh corgi cardigan Eye
36. Anette Wahren Periwinkle´s Hunter´s Moon Bro-Håbo BK 45p Field spaniel Eye
37. Linda Ivarsson Li Line´s Greatest Star Nynäshamns BK 38p Shetland sheepdog Eye
  Elin Selin Easy U Bet Botkyrka BK Disk. Australian shepherd