Officiell rallylydnad - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare B)

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Diana Huuki Vänaste-valter Roslagens BK 100p Max Dansk-svensk gårdshund Eye
2. Mie Nygren Abbey-road Knivsta BK 99p Kvalificerande Portugisisk vattenhund Eye
2. erika gemzell Windedos Moonshine Merleen Olandstraktens BK 99p Kvalificerande Australian shepherd Eye
2. Anna Eriksson Svensson Sub Terram Dra På Trissor Vällingby BK 99p Kvalificerande Tysk jaktterrier Eye
5. Sandra Gisslar Assar Väsby BK 98p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
5. Catherine Andersson Easy Lover Of Mine Österåkers BK 98p Kvalificerande Australian shepherd Eye
7. Anette Wallin Kittihof´s Vagabond Apollogruppen 97p Kvalificerande Keeshond Eye
8. Carola Lindh Capa Tosta Lupetta Södertälje BK 96p Kvalificerande American staffordshire terrier Eye
8. Kristina Rundkvist Bibords Shadow Feather Skogås lokala Kennelklubb 96p Kvalificerande Borderterrier Eye
8. Mona Åberg Tultgårdens Troll Tuva Uppsala Brukshundklubb 96p Kvalificerande Golden retriever Eye
11. Elisabet Lekebjer Exir´s Axxa Vallentuna BK 95p Kvalificerande Malinois Eye
11. Tove Dahlström Tungels Kardemumma Danderyd-Täby BK 95p Kvalificerande Pudel mellan Eye
11. Eva Lind Westerntorpets Daisy Häverö Bk 95p Kvalificerande Parson russell terrier Eye
11. Sara Sternerfors Kelliegårdens Ambitiösa Azzta Växjö Hundungdom 95p Kvalificerande Border collie Eye
15. Ulla Kalnins Atengos Somebody To Love Eskilstuna hunddressyrklubb 94p Kvalificerande Gos d´atura catalá Eye
15. Sarah Esperi Krullets Alva Roslagens Hundungdom 94p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
15. Anki Bergstrand Nodstagårdens Happy Face Häverö Bk 94p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
18. Birgitta Melin Rockamore Holly-hook Häverö Bk 93p Kvalificerande Borderterrier Eye
18. Ingrid Andersson Ahl´Tristan Häverö Bk 93p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
20. carina hörnquist Headlights Like No Other Norrtälje lokala Kennelklubb 91p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
21. Åsa Lundbergh Kjellberget´s Zig-zag Apollogruppen 90p Kvalificerande Pumi Eye
21. Karin Fürst Hamnuddens Dando Af Argos Rhodesian ridgebackklubben 90p Kvalificerande Rhodesian ridgeback Eye
23. Mella Zetterholm Heartseeker´s Nonstop Norrtälje lokala Kennelklubb 89p Kvalificerande Papillon Eye
24. Cecilia Jinghamre Like A Wolf´s Fia Vallentuna BK 88p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
24. Susanne Pärson Cobby´s Carmine Roslagens BK 88p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
24. Carina Svenblad-Timonen Zorrazo Karamela Finland (Suomi) 88p Kvalificerande Perro de agua espanol Eye
27. Katja Tammert Namatj Akka Märsta-Sigtuna BK 87p Kvalificerande Malinois Eye
28. Angelica Jakobsson Löfgren Bondinos Jonatan Botkyrka BK 86p Kvalificerande Rhodesian ridgeback Eye
29. Anette Wallin Legun´s Proof Of A King Apollogruppen 85p Kvalificerande Keeshond Eye
29. Diana Huuki Stallbackens Akke Roslagens BK 85p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
31. Monika Jansson Mountjoy Painted Peggy Järfälla BK 84p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
32. Jenny Lundell Doris Day Nykvarn LKK 83p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
33. Elisabeth Palmcrantz Mariell De Marque Szpirella Oopszan Roslagens BK 80p Kvalificerande Pumi Eye
34. Rebecca Pettersson WILMA Norrtälje lokala Kennelklubb 79p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
35. Ann-Cathrine Stahre Rödkrokens Break Danser Nyköpings BK 78p Kvalificerande Irländsk röd setter Eye
35. Carina Bjerke Oscarsson Rospiggens Rakel Norrtälje lokala Kennelklubb 78p Kvalificerande Pudel mellan Eye
37. carina hörnquist Hammarstigen´s Japp Norrtälje lokala Kennelklubb 76p Kvalificerande Wachtelhund Eye
38. Birgitta Melin Loxia Häverö Bk 72p Kvalificerande Borderterrier Eye
39. Jaana Ojanen Alfur Finland (Suomi) 66p Isländsk fårhund Eye
40. Anna Eriksson Svensson Ohlsbergas Karisma Vällingby BK 63p Tysk jaktterrier Eye
41. Hanna Winberg Evergraces Wildheart Wolverin Solna-Sundbybergs BK 53p Rhodesian ridgeback Eye