Officiell rallylydnad - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare C)

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare C)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Lovisa Nilsson Arelidsaussie Fairy Tale Svenska australian shepherdklubben 100p Max Australian shepherd Eye
1. Helena Enegren Heesa Meesas Jacs Jodi Codi Stockholms Kennelklubb 100p Max Italiensk vinthund Eye
3. Åsa Edesten Kullhagas Bad Boy On Lady Sunrise Apollogruppen 99p Kvalificerande Eurasier Eye
3. Katarina Strömberg Nado Shiz´s B´kayentha Apollogruppen 99p Kvalificerande Parson russell terrier Eye
5. Zeljka Banjac Tascha Stockholms Södra BK 98p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
5. Karina Lindroos Jean Dark Lätt Och Lagom Stockholms Kennelklubb 98p Kvalificerande Dvärgpinscher Eye
7. Mia Lindgren Metal Staff In Your Honor Stockholms Södra BK 96p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
7. Katarina Strömberg Hillfire Lovely Lavender Apollogruppen 96p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
9. Katarina Strömberg Blackjacks-katana Apollogruppen 95p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
10. Lisa Sellberg Explorer´s V-shouri Stockholms Södra BK 94p Kvalificerande Shiba Eye
11. Anne Hellevik Bonebreakers Sorridére Stockholms Kennelklubb 92p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
12. Charlotta Gombrii Larry Lidingö BK 91p Kvalificerande Golden retriever Eye
13. Karin Lindahl Bonebreakers Tenerezza Lidingö BK 90p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
13. Anna Hagberg Ayers Carat Blue Cob Väsby BK 90p Kvalificerande Australian cattledog Eye
13. Anna Lindblom Talomaa Sibbles Jessica Spice Nacka BK 90p Kvalificerande Dvärgschnauzer, peppar & salt Eye
16. Åsa Edesten Easy Simply the Best Apollogruppen 87p Kvalificerande Australian shepherd Eye
17. Yvonne Kekkonen Grålötens Tut I Luren Specialklubben för västgötaspets 84p Kvalificerande Västgötaspets Eye
18. Carin Södergren Snobben Tyresö BK 82p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
19. Eva Ekström-Andersen Lullaberget Thrix Åland 81p Kvalificerande Gos d´atura catalá Eye
20. Felicia Pagels Bondinos Riska Lidingö BK 79p Kvalificerande Rhodesian ridgeback Eye
20. Åsa Nybäck-Nakell Mountjoy Qatchy Qloudy Lidingö BK 79p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
22. Elisabeth Sterner Martos Dakota Uppsala Hundungdom 78p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
23. Kristina Lindgren Bombax Quo Vadis Tyresö BK 68p Borderterrier Eye
23. Karin Lindahl Cobby´s Cirena Lidingö BK 68p Lagotto romagnolo Eye
25. Irene Randquist Bagarsjön´s Utile Dulci Stockholms Södra BK 56p Pumi Eye
26. Karin Lindahl Bonebreakers Sorellina Lidingö BK 47p Lagotto romagnolo Eye
27. Manette Largren Carnac´s Easy Rider Lidingö BK 40p Schapendoes Eye
28. Helena Enegren Bobbysocks Black Tan Narcissus Stockholms Kennelklubb 24p Pudel mellan Eye
  Zeljka Banjac Olympos Stockholms Södra BK 0.0, Underkänd Ej stambokförd hos SKK Eye