Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Katinka Klockljung Starbelle Shiralee Sala BK 100p Max Shetland sheepdog Eye
2. Ofelia Olsson Explorer´s Inagiru Mälarö HU 99p Kvalificerande Shiba Eye
2. Emma Björklund Solskenets Blixt Gordon Norrtälje lokala Kennelklubb 99p Kvalificerande Australian shepherd Eye
4. Hanna Winberg Evergraces Wildheart Wolverin Solna-Sundbybergs BK 97p Kvalificerande Rhodesian ridgeback Eye
4. Lena Ilemyr G-diggers Unni Stockholms Södra BK 97p Kvalificerande Pudel mellan Eye
6. Agneta Hoogeveen Wing Way´s Tutti-frutti Vallentuna BK 96p Kvalificerande Australian shepherd Eye
7. Marketta Mokko Steadwyn Blue Blossom Bouquet Fagersta KK 95p Kvalificerande Collie, långhårig Eye
8. Mia Unger Spanarna´s Free Spirit Stockholms Södra BK 93p Kvalificerande Rottweiler Eye
8. Katja Tammert Namatj Akka Märsta-Sigtuna BK 93p Kvalificerande Malinois Eye
8. Kerstin Husén Rexguard Nixa-puck Häverö Bk 93p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
11. Mariela Nilsson Mattssons Troy Mälarö HU 92p Kvalificerande Kooikerhondje Eye
11. Mona Åberg Tultgårdens Troll Tuva Uppsala Brukshundklubb 92p Kvalificerande Golden retriever Eye
11. Karin Fürst Hamnuddens Fischer Rhodesian ridgebackklubben 92p Kvalificerande Rhodesian ridgeback Eye
14. Carola Lindh Capa Tosta Lupetta Södertälje BK 89p Kvalificerande American staffordshire terrier Eye
14. ann-cristin friberg Dreamwishes Brasse Apollogruppen 89p Kvalificerande Kromfohrländer Eye
16. Lena Ilemyr G-diggers Yessi Stockholms Södra BK 88p Kvalificerande Pudel mellan Eye
16. Caroline Gustafsson New York Häverö Bk 88p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
16. Isabella Csik Akinnaz Mumz Fillibabba Apollogruppen 88p Kvalificerande Pumi Eye
19. Annelie Mattsson Meet Myown Jack O Lantern Valdemarsvik BHK 87p Kvalificerande Australian shepherd Eye
20. Åsa Kindahl Fofalentan´s Selene Valdemarsvik BHK 86p Kvalificerande Australian shepherd Eye
21. Rebecca Pettersson WILMA Norrtälje lokala Kennelklubb 85p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
22. Lena Sundh Wilse´s Estrella Botkyrka BK 84p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
22. Anki Lundell Eastdale Just A Glittering Image Hölö-Mörkö BK 84p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
24. Katja Tammert Sabrefield Secret Weapon Märsta-Sigtuna BK 81p Kvalificerande Malinois Eye
24. Ulla Kalnins Atengos Somebody To Love Eskilstuna hunddressyrklubb 81p Kvalificerande Gos d´atura catalá Eye
26. berit sjöbeck Ofhemil´s Cooper Apollogruppen 79p Kvalificerande Pudel mellan Eye
27. Ann-Cathrine Stahre Rödkrokens Break Danser Nyköpings BK 77p Kvalificerande Irländsk röd setter Eye
28. Yvonne Kekkonen Grålötens Tut I Luren Specialklubben för västgötaspets 75p Kvalificerande Västgötaspets Eye
28. Yvonne Höglund Windedos Ascii Heby BHK 75p Kvalificerande Australian shepherd Eye
30. Anna Nordgren Conspirol Callista Södertälje BK 74p Kvalificerande Pinscher Eye
31. Anki Bergstrand Nodstagårdens Happy Face Häverö Bk 73p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
31. Tarja Hellberg Shlepas Kajsa Bro-Håbo BK 73p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
33. Ulrica Åström Riverbreeze Tickling Flame Fagersta KK 70p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
34. berit sjöbeck Ofhemil´s Focus Firebird Apollogruppen 67p Pudel mellan Eye
35. Chatrine Strandli Bella Örebro hundsällskap BK 65p Dobermann Eye
36. Åsa Edesten Hillfire Lovely Lavender Apollogruppen 60p Shetland sheepdog Eye
37. Anki Friberg Nado Shiz´s B´kayentha Apollogruppen 53p Parson russell terrier Eye
  Ulla Karlsson Faro Flox Gloria Apollogruppen 0.0, Underkänd Australian shepherd Eye