Officiell rallylydnad, Dubbla klasser - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Britt-Marie Erlandsson Agildes Treasure Freyja Kumla BK 99p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
2. Gunilla Rydin Vinna Tomtens BHK 96p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
3. Britt-Marie Berg Hedeforsens T-Watson Örebro BK 95p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
3. Kerstin Sernefalk Lexi Åtvidabergs HK 95p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
5. Cecilia Spångberg Stålblad Sunny-Hill´s Real Raven Örebro hundsällskap BK 94p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
6. Cecilia Spångberg Stålblad Ludenbens Suzzie Suzuki Örebro hundsällskap BK 93p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
7. Kerstin Sernefalk Mira Åtvidabergs HK 92p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
7. Margareta Rosén Sansanova´s Highdownensis Nora BHK 92p Kvalificerande Pudel stor Eye
9. Margarete Haberl Koffstalunds Effie Hallsbergs BK 89p Kvalificerande Golden retriever Eye
9. Lotta Thorell Albatus Top Of The Hill Örebro BK 89p Kvalificerande Sealyhamterrier Eye
11. Christina Carlestav Amorras Exellenta Elsa Hallsbergs BK 88p Kvalificerande Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
12. Ida Otterholm Silvermånens Kenchiro Askersunds BK 87p Kvalificerande Japansk spets Eye
12. Annelie Holmgren Almanza Hall Of Fame Katrineholms BK 87p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
12. Jessica Holmström Joellys Euphoria Åtvidabergs HK 87p Kvalificerande Cavalier king charles spaniel Eye
15. Sara Lilja Fätorpet´s Humleblomster Linköpings Hundungdom 86p Kvalificerande Australian shepherd Eye
16. Lena Sjöberg Silogården´s Isak Linköpings BK 83p Kvalificerande Beauceron Eye
16. Jessica Holmström Tjustpärlans Night Surprice Åtvidabergs HK 83p Kvalificerande Cavalier king charles spaniel Eye
18. Cecilia Spångberg Stålblad Ludenbens My Mynta Örebro hundsällskap BK 82p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
19. Jonna Ölvestad Nakkarra Oknytt Kumla BK 81p Kvalificerande Australian kelpie Eye
19. Anna Karlsson Koffstalunds Cosy Hallsbergs BK 81p Kvalificerande Golden retriever Eye
21. Frida Holst-Pettersson Red Yakka´s Mango Hallsbergs BK 80p Kvalificerande Australian kelpie Eye
21. Inger Olsén Korad Tjh Jitam´s Cocos Kumla BK 80p Kvalificerande Australian kelpie Eye
23. Marie Nielsen Lex Tidaholms BK 77p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
24. Elin Ölvestad Caci´s Lady And Lufsen Kumla BK 71p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
25. Anna Karlsson Koffstalunds Dis Hallsbergs BK 70p Kvalificerande Golden retriever Eye
25. Cassandra Karlsson Belger Du Nord Camborn Stockholms Hundungdom 70p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
27. Lena-Maria Nilsson Gold Zita´s Merlin Of Stripe Mariestads BHK 51p Shetland sheepdog Eye
28. Pernilla Utengen Ginger Cake Rosepepper Romance SSRK Bergslagen 37p Flatcoated retriever Eye
  Anna Kågeman Raaw Officer Chaos Linköpings Hundungdom Disk. Jack russell terrier Eye
  Martina Nilsson Niqo Sveriges Hundungdom Disk. Ej stambokförd hos SKK Eye
  Margareta Svensson Shiva Karlskoga BHK Disk. Ej stambokförd hos SKK Eye