GFBK:s vinterrally 2016 - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Amanda Dahlgren Rostellis Buddah Matfors BHK 100p Max Bostonterrier Eye
2. Erica Rosendahl Pralinens Sound Of Music Botkyrka BK 99p Kvalificerande Schapendoes Eye
3. Annie Jurestam Pipino´s Big White Kitten Knivsta BK 98p Kvalificerande Vit herdehund Eye
3. Margareta Skaaret Akinnaz Oh´ztella Uppsala Brukshundklubb 98p Kvalificerande Pumi Eye
3. Veronica Hübner Mandylike´s Nonstop Solna-Sundbybergs BK 98p Kvalificerande Labrador retriever Eye
3. Lotta Carlberg Tultgårdens Solglimt Häverö Bk 98p Kvalificerande Golden retriever Eye
7. Marit Hultkvist Höstglädjens Full Speed Forward Borlänge Brukshundklubb 97p Kvalificerande Golden retriever Eye
7. Nathalie swahn Goblinwalley My Michelle Gävle Brukshundklubb 97p Kvalificerande Briard Eye
9. Rolf Hägne Hnoss Xlnt Desire Mälarö BK 96p Kvalificerande Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
10. Margareta Åhs Working Beauty´s Excellent Energy Motala Brukshundklubb 95p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
11. Josefine Bengtsson Amber Knivsta Hundungdom 94p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
12. Malin Sigrén Benkebos-Nett Östersunds BHK 93p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
13. Ulrica Bengtsson Shanti Mora BK 92p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
14. Helen Lindstedt Hi-design´s Just Catch Me Apollogruppen 90p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
14. Maria Grindal Skogs Azizi´s Halo By Devil Mora BK 90p Kvalificerande Vit herdehund Eye
16. Veronica Lindgren Kiro Nynäshamns BK 89p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
17. Eva Medin Argenta´s Izendia Kramfors BHK 88p Kvalificerande Schnauzer peppar och salt Eye
18. Inger Olsson Black Blossom Troll Lawa Falu BK 87p Kvalificerande Finsk lapphund Eye
19. Erik Sabelström Selma Tierp BK 86p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
20. Victoria Björkman Noticeable Rainbow Child Mora BK 78p Kvalificerande Pinscher Eye
20. Ulrica Bengtsson Divine-Mini Mora BK 78p Kvalificerande Chihuahua, långhårig Eye
22. Knagg Linda Eriksson Locktorps Zäta Mora BK 77p Kvalificerande Border collie Eye
23. Marita Arvidsson Cousin´s Uddie Arvika BHK 75p Kvalificerande Groenendael Eye
24. Martina Bengtsson Hollivera´s Victoria Nedansiljans BK 73p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
25. Inger Olsson Black Blossom Lady Julia Falu BK 72p Kvalificerande Finsk lapphund Eye
26. Gunilla Byberg Yolinessa Uppsala Brukshundklubb 68p Ej stambokförd hos SKK Eye
26. Caroline Järnbröst Siggen´s Supernova Svenska welsh corgiklubben 68p Welsh corgi pembroke Eye
28. Maria Ungvári Akinnaz HajrÁ Fagersta KK 65p Pumi Eye
29. Ulrika Forsius Colored Melody´s Bright Eyes Roslagens BK 64p Australian shepherd Eye
30. Lena Ravn Beta-Chanel Haninge BK 60p Papillon Eye
31. Gunvor Svensson Wellness Dogs Wilma Of Joy Växjö BK 49p Japansk spets Eye
32. Anette Fredriksson Anefix Ila Järvsö BHK 47p Borderterrier Eye
33. Lena Ask-Olsson Chagall´s Just Loving You Järvsö BHK 32p Dvärgschnauzer, vit Eye
  Rolf Johansson Krösaskogens Teodor Sävsjö BK Disk. Västgötaspets Eye
  Elisabet Olsson Corinnas Zirius Arvika BHK Disk. Schipperke Eye
  Knagg Linda Eriksson Rizzla Mora BK Disk. Ej stambokförd hos SKK Eye
34. Anneli Lindh Arvåsens Balva Gagnef-Floda BK 0p Lapsk vallhund Eye