Officiell rallylydnad (Dubbla klasser) - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Sylvia Ardenstedt Blom Evros Lovely Lollipop Svenska shetland sheepdogklubben 99p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
1. Ingrid Borg Vogel Almdalens Ully Lomma BK 99p Kvalificerande Australian kelpie Eye
3. Annette B. Olesen Border Team´s Born To Speed Danmark 97p Kvalificerande Border collie Eye
4. Malin Henriksson Billy Laholms BK 96p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
5. Kerstin Bengtsson Beeline Prescious Pearl Eslövs Brukshundklubb 95p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
5. Mikael Lindholm Highstones Neo Star Ängelholms BK 95p Kvalificerande Labrador retriever Eye
7. Elisabeth Österlind Twinflowers T Zampa Parrot Lomma BK 93p Kvalificerande Schapendoes Eye
8. Johanna Rissanen Blixten-Letoy Sveriges Hundungdom 91p Kvalificerande Dvärgschnauzer, peppar & salt Eye
8. Rebecka Karlsson Sheltieriffic Summernight SBKs Halmstadsavd. 91p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
10. Linh Mårtensson Flushpoint What An Exocet SSRK Södra 90p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
11. Charlotte Nilsson Miss Mallorys Black By Design Laholms BK 89p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
11. Marita Hernvall Simply One Icewind To Barvestad Bjuvs BK 89p Kvalificerande Vit herdehund Eye
13. Malin Alkmyr Ziridas Exclusive Elof Av Botvid Springerklubben 88p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
14. Jeanette Larsson Gäresgårdens Gäresgårdenfia Tollarps BK 86p Kvalificerande Golden retriever Eye
14. Malin Svensson Fältflorans Agapanthus Åstorps BK 86p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
16. Birgitta Wasberger TrÉsor De Brie Itzhak Fauve Af Landskrona BK 84p Kvalificerande Briard Eye
16. Christina Enoksson Drömvinden´s Flax From Tucker Åstorps BK 84p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
16. Monica Olsson Joddricks Wide Awake Onawa Svedala Brukshundklubb 84p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
19. Marina Elenmo Siljanhof´s Envisa-Edit Lomma BK 83p Kvalificerande Hovawart Eye
19. Tove Ihre Bonteas Incredible-Illum Rasklubben för dansk/svensk gårdshund 83p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
19. Linda Hasselqvist Zune Svenska Staffordshire Bullterrierklubben 83p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
22. Ida Lönnberg Callvalley´s P S I Love You SBKs Halmstadsavd. 82p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
23. Ingrid Borg Vogel Sandskogens Dexi Lomma BK 81p Kvalificerande Australian kelpie Eye
24. Jeanette Larsson Goldenglow Winter Collection Tollarps BK 80p Kvalificerande Golden retriever Eye
25. Anna Nordén Fältflorans Anthriscus Åstorps BK 77p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
26. Kerstin Adler Mattishus Billan Rasklubben för dansk/svensk gårdshund 76p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
27. Gunilla Alsterfjord Freckles Dooley´s Råådalens BK 73p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
27. Christina Enoksson Änglarnas Klara Kassiopeja Åstorps BK 73p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
29. Maria Bragwad SolskenetsCoda SBKs Halmstadsavd. 72p Kvalificerande Australian shepherd Eye
30. Birgitta Brusquini Chicabeams Bellissa Di Capo Svenska Lagotto Romagnoloklubben 71p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
31. Jessica Laxén Heart Of Fame High Five Svenska Staffordshire Bullterrierklubben 67p Staffordshire bullterrier Eye
32. Paulina Edbertsson Katare´s Mystery Creme La Rosabaya Svenska schnauzer-pinscherklubben 66p Dvärgpinscher Eye
33. Karin Nilsson Dogsmart´s Krutkakan Svedala Brukshundklubb 65p Bichon havanais Eye
34. Sandra Magnusson Ylakällan Zelda Smålandsstenar BK 55p Australian shepherd Eye
  Linda Andersson Aagerups Lycka Västra KK Disk. Dansk-svensk gårdshund Eye
  Jenny Åberg Ängagårdens Chickory Svenska schnauzer-pinscherklubben Disk. Pinscher Eye
  Linda Andersson Nattrajens Amorella Västra KK Disk. Dansk-svensk gårdshund Eye