Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Jenny Roos Anuradha´s Charming Kaamil Kumla BK 100p Max Pudel mellan Eye
1. Sandra Helén Daloro Gårdens Morfeus U SBKs Stockholmsavd. 100p Max Miniature American Shepherd Eye
3. Stefan Hedell La Leia´s Gangster Glizz Nedansiljans BK 97p Kvalificerande Dvärgschnauzer, peppar & salt Eye
4. Charlotte Bonnevier Hammartorpets Lobelia Västerås Kennelklubb 95p Kvalificerande Borderterrier Eye
5. Marie Andersson Zabosa´s Run Fighter Häverö Bk 94p Kvalificerande Whippet Eye
5. Sara Karlsson Nevado De Colima Of Casa Lobato Frövi BK 94p Kvalificerande Australian shepherd Eye
7. Annika Hjelm Skymningsskallets Let Me Run Fagersta KK 92p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
8. Linda Billström Thorsvi Irish Cooley Västerås Kennelklubb 90p Kvalificerande Labrador retriever Eye
9. Desiré Pell Black Blossom Mr Cujo Mora BK 89p Kvalificerande Finsk lapphund Eye
9. Sara Helén Callahorn´s Zome Zilver Color SBKs Stockholmsavd. 89p Kvalificerande Collie, långhårig Eye
11. Tina Lindmark Old-Time Shadow Of Wyn Ludvika BK 86p Kvalificerande Australian shepherd Eye
12. Gunilla Berg Dirty Daisies Texas Borlänge Brukshundklubb 85p Kvalificerande Australian shepherd Eye
12. Emma Hammar Nikkitorpets Miss Brown Roslagens BK 85p Kvalificerande Australian shepherd Eye
14. Sirkka Larsson Lundens Bellagotto Shining Red Moon Nora BHK 84p Kvalificerande Australian shepherd Eye
15. Anne Erlandsson Never Stop ´s Popcorn Norrtälje lokala Kennelklubb 82p Kvalificerande Labrador retriever Eye
16. anne-maria kehusmaa Biessebierje Sue-Ellen Fagersta KK 81p Kvalificerande Lapsk vallhund Eye
17. Marie Eriksson Pompeca´s Forever Love To Meide Västerås Kennelklubb 80p Kvalificerande Whippet Eye
17. Linda Nilsson Änglalyckans Bilbo Bagger Hallsbergs BK 80p Kvalificerande Phalène Eye
19. Rolf Johansson Krösaskogens Zeke Sävsjö BK 78p Kvalificerande Västgötaspets Eye
20. Inez Nord Labossie´s Man Of Steel Sala BK 77p Kvalificerande Australian shepherd Eye
21. Lena Stridsman Persson Star Havanais Foxy Loxy Västerås Kennelklubb 75p Kvalificerande Bichon havanais Eye
22. Eva Pontoppidan Emenems Leon Västerås Kennelklubb 70p Border collie Eye
22. Birgitta Vikergård Marcato´s Ibra Västerås Kennelklubb 70p Dansk-svensk gårdshund Eye
24. Malin Bonell Hoståmyrens Isa Roslagens BK 64p Labrador retriever Eye
25. Emma Hammar Agdalavallarnas Yxa Roslagens BK 62p Border collie Eye
26. Sara Karlsson Dragonora Paint It Black Frövi BK 59p Australian shepherd Eye
27. Marit Hultkvist East Field Street Dora Borlänge Brukshundklubb 58p Shetland sheepdog Eye
28. Inez Nord Labossie´s Fast N´furious Sala BK 54p Australian shepherd Eye
29. Angelica Andersson Working Mates Beast In Show Svenska Prazský krysarík klubben 0p Prazský krysarík Eye
  Marie Andersson Cn Zapotek Av Nangijala Häverö Bk Disk. Groenendael