Officiell rallylydnad - Dubbla klasser - Kvällstävling - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Yvonne Andersson Shelteam Color Of Paradise SBK Göteborgsavd. 98p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
2. Sofia Nordin Frenja I´m Special Trollhättans BHK 96p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
3. Diana Dragic Nordic Paws Lion-King Säffle BHK 95p Kvalificerande Border collie Eye
4. Frida Kastensson Shihrott´z Special Suni SBK Göteborgsavd. 94p Kvalificerande Australian shepherd Eye
5. Marika Eriksen Flatterhaft God Och Glad SSRK Västra 93p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
5. Jenny Hermansson Funtorun Super Qrut Arvika BHK 93p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
7. Solvejg Jensen Ooo Hummer The Black Lobster Truck SBK Göteborgsavd. 92p Kvalificerande Russkiy toy Eye
8. Lotta Roos All Included Fidelis Blessed Amanda Specialklubben för cavalier king Charles spaniel 90p Kvalificerande Cavalier king charles spaniel Eye
9. Lisa Olausson Sine Cera Circle Of Life SBK Göteborgsavd. 86p Kvalificerande Pudel mellan Eye
10. Linnéa Jaconelli Valltäppans Flynn Uddevalla BHK 85p Kvalificerande Border collie Eye
10. Marita Klingberg Lejonhjärta Bure Stenungsunds BK 85p Kvalificerande Leonberger Eye
12. Elin Svantesson Sheltieriffic Blueberry Pie Partille BK 84p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
12. Marika Eriksen Active Delfi Vom Palmblick SSRK Västra 84p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
14. Gabriella Andersson Working Mates Busy Being Brave Lerums BHK 82p Kvalificerande Australian cattledog Eye
15. Linnea Schölander Gilean´s Pinot Noir Rasklubben för Belgiska Vallhundar 81p Kvalificerande Groenendael Eye
16. Kjell Svensson Vallhunden Jooz Varbergs BK 80p Kvalificerande Border collie Eye
17. Rebecca Björklund Guldkullens Clyde Netherburn Göteborg-Mölndals BK 79p Kvalificerande Golden retriever Eye
18. Sandra Holmberg Lundens Bellagotto Anne Bonny Partille BK 76p Kvalificerande Australian shepherd Eye
19. Lars Petersen Officer´s Triumph Boy SSRK Västra 74p Golden retriever Eye
19. Lars Petersen Officer´s Summer Heart SSRK Västra 74p Golden retriever Eye
21. Yvonne Andersson Shelteam Ace Of Paradise SBK Göteborgsavd. 72p Shetland sheepdog Eye
21. Jessika Hedén Inspirations Will Succeed Kungsbacka Brukshundklubb 72p Flatcoated retriever Eye
23. Gisela Glaffey Ralf Lerums BHK 69p Ej stambokförd hos SKK Eye
24. Sandra Kristenson Zhinzimbas Jojo Candy Gift SBK Göteborgsavd. 68p Shetland sheepdog Eye
24. Marianne Magnusson Ippika´s Stern Lilic Torslanda-Öckerö BK 68p Golden retriever Eye
26. Mikaela Sagogård Oxbergets Lovis Specialklubben för västgötaspets 60p Västgötaspets Eye
26. Gunilla Norström Sine Cera El Nino SBK Göteborgsavd. 60p Pudel mellan Eye
28. johanna bodin Ynnizin´s Mousse Au Chocolate Herrljunga LKK 56p Fransk bulldogg Eye
29. Lena Sandberg Minnows Lexie Kungsbacka Brukshundklubb 50p Labrador retriever Eye
30. Sofia Nordin Lady-Of-Pride Trollhättans BHK 43p American staffordshire terrier Eye
31. Christina Andersson Mandylike´s Gingernut SBK Göteborgsavd. 41p Labrador retriever Eye
32. Evelina Kongbäck Corinnas Grace Kind BK 30p Schipperke Eye