Dubbla klasser Officiell rallylydnad - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad Nybörjare A)

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad Nybörjare A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Lena Borneljung Sort Guld Sign Of The Storm Nacka BK 100p Max Flatcoated retriever Eye
1. Marianne Stålnacke Toppens Jaspis Ludvika BK 100p Max Bearded collie Eye
1. Ute Backteman Sort Guld She´s Like The Wind Nacka BK 100p Max Flatcoated retriever Eye
4. Carina Olsson Time-Of-Kronos Stockholms Södra BK 99p Kvalificerande Australian shepherd Eye
4. Viola Karlsson Sweet N´ Sour´s Eye Of The Beholder SBKs Stockholmsavd. 99p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
6. Liselotte Suoraniemi Cajiro´s Ciqala Haninge BK 98p Kvalificerande Australian shepherd Eye
6. Carita Tallstrand Barvatorp´s Lixa Södertälje BK 98p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
6. Carina Nilsson Crowhills Feja Södertälje BK 98p Kvalificerande Rottweiler Eye
9. Mira Viiperi Siri Svenska schnauzer-pinscherklubben 96p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
10. Erika Wikström Caremi´s Kiara Nynäshamns BK 95p Kvalificerande Cavalier king charles spaniel Eye
10. Britt-Marie Strand Lockfågelns Steal The Show Nykvarn LKK 95p Kvalificerande Weimaraner korthårig Eye
12. Carina Brissman Fia-friends Röja-runt Haninge BK 91p Kvalificerande Border collie Eye
13. Susan Hanserkers Akinnaz Xcellent Mizar Vällingby BK 89p Kvalificerande Pumi Eye
13. Inger Nylén Ralph Nynäshamns BK 89p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
15. Anette Lagerqvist Tultgårdens Stjärntroll Haninge BK 88p Kvalificerande Golden retriever Eye
15. Martina Kohlström Sept Väsby BK 88p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
17. Lisa Jozic Honey Eve´s La Petite Passion Tyresö HU 87p Kvalificerande Golden retriever Eye
18. Madeleine Hansson Björk Törnlundas Timmy Toyman Väsby BK 85p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
18. Eva Stålnacke Flisan Nynäshamns BK 85p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
18. Camilla Hugdahl Ivmark Wiggo Värmdö BK 85p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
18. Anna Lindblom Lillkråkans Billy Bandit Svenska collieklubben 85p Kvalificerande Collie, långhårig Eye
18. susanna parviainen Swefarms Festliga-Essie Rasklubben för dansk/svensk gårdshund 85p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
23. Vicky Mesterton Chessex Makin´ Angels Smile Nynäshamns BK 80p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
23. Fanny Falk Zipreno Days Of Future Glory Svenska Amstaffklubben 80p Kvalificerande American staffordshire terrier Eye
25. Lotta Ringius Eldsjälens Makes People Talk Haninge BK 79p Kvalificerande Tervueren Eye
26. Sanna Hultqvist Östra Greda Money Pit Vimmerby BHK 78p Kvalificerande Australian shepherd Eye
26. Ulrica Larsson Edeängs Anne-Bell Svenska spets- och urhundklubben 78p Kvalificerande Shiba Eye
28. Carina Brissman Skärgårdslamms Juni Haninge BK 75p Kvalificerande Border collie Eye
29. Gun Holmberg Alice Visby BK 74p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
30. Magdalena Gleisner Sabaku Inus Varda Of Meus Milo Botkyrka BK 67p Rhodesian ridgeback Eye
31. Mikaela Tonneman Twocolours Lonely Harlekin Wolf Mälarö BK 64p Pudel dvärg Eye
31. Madeleine Hansson Björk Cleoland Athos Väsby BK 64p Shetland sheepdog Eye
33. Maria Näslund Sort Guld Happy Easter Södertälje BK 63p Flatcoated retriever Eye
34. Sanna Norlander Nikkitorpets Brother Joe Mälarö BK 62p Australian shepherd Eye
35. Caroline Järnbröst Roughrags Gwuinevere Svenska welsh corgiklubben 32p Skotsk hjorthund Eye
  Christina Borserud Frihamras Aristo Beauty Nynäshamns BK Disk. Pudel stor Eye
  Sandra Björklund Zeloqi´s Flawless Diva Svenska Staffordshire Bullterrierklubben Disk. Staffordshire bullterrier Eye