Titelchansen - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare A)

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Agnes Nilsson Cooper Söderhamns BHK 99p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
2. Sofie Johansson Hoffedalens Goliath SSRK Bergslagen 98p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
3. Laila Lindgren Dielku Giron Ockelbo BK 97p Kvalificerande Australian shepherd Eye
4. Maria Lindskog Stjernborgens Hilo Edsbyns BK 95p Kvalificerande Australian shepherd Eye
5. Saara Kurvinen Vesslavikens Mygla SSRK Gävleborg 94p Kvalificerande Labrador retriever Eye
5. Erika Eklund Stjernborgens Ilex Edsbyns BK 94p Kvalificerande Australian shepherd Eye
7. Sara Alfredsson Nikkitorpets Miss Miller Bollnäs BHK 92p Kvalificerande Australian shepherd Eye
8. Monah Lithner Gårdvarens Zamma Wisa Gävle Brukshundklubb 90p Kvalificerande Hovawart Eye
8. Johanna Karlsson Burton Hudiksvalls BHK 90p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
8. Carola Juhlander Lapinlumon Xander Väsby BK 90p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
11. Sanna Lindskog Unity Blue Live The Dream Edsbyns BK 89p Kvalificerande Australian shepherd Eye
12. Elin Hillgren Possible´s Fame Filip Svenska welsh corgiklubben 88p Kvalificerande Welsh corgi cardigan Eye
13. Susanne Jakobsson Dreamcreater´s Ps Second Innovation Nedansiljans BK 87p Kvalificerande Cavalier king charles spaniel Eye
14. Caroline Nyström Menjarinn Kakzi Gästriklands kennelklubb 86p Kvalificerande Tysk spets, mittelspitz Eye
15. Anna Modig Olsson Windann´s Jax Gävle Hundungdom 84p Kvalificerande Border collie Eye
16. Ellinor Bäckström Vitterklippens Tabasco Enköpings BK 83p Kvalificerande Australisk terrier Eye
17. Maria Karlsson Dipper´s King Creole Västmanlands Kennelklubb 82p Kvalificerande Labrador retriever Eye
18. Lena Johansson Gold Zita´s Frozen Hulda Norsborg Lokala Kennelklubb 81p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
19. Agnes Lindgren Peak´nstuff Must Save Stuff Ockelbo BK 80p Kvalificerande Australian shepherd Eye
20. Agnes Lindgren Stjernborgens Hexa Ockelbo BK 78p Kvalificerande Australian shepherd Eye
20. Carina Grandin Hoffedalens Fia Springerklubben 78p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
22. Hanna Olander Happy Luuke´s Kenzo Gästriklands kennelklubb 74p Kvalificerande Irländsk röd setter Eye
23. Eva Alfredsson Woodhunt´s Boss Bollnäs BHK 72p Kvalificerande Labrador retriever Eye
23. Monah Lithner Hexen House Hedrah Gävle Brukshundklubb 72p Kvalificerande Tervueren Eye
23. Rebecca Martis Kung Karls Ferragamo Kungsörs BHK 72p Kvalificerande Tax Eye
23. Elisabeth Mattsson La-Toya Gävle Brukshundklubb 72p Kvalificerande Finsk lapphund Eye
27. Sofie Boman Fätorpet´s Edelweiss Gävle Hundungdom 70p Kvalificerande Australian shepherd Eye
28. Emma Gran Sincher´s Do Me A Favour Borlänge Brukshundklubb 69p Labrador retriever Eye
28. Annelie Öhrn Hausse Grass Söderhamns BHK 69p Boxer Eye
30. Jenny Henriksson Prestige Thunder Rok´s Long Step Grums BHK 67p American staffordshire terrier Eye
30. Mariette Hansen Njupavallens River Race Söderhamns BHK 67p Nova scotia duck tolling retriever Eye
32. Agnes Nilsson Lomme Söderhamns BHK 65p Staffordshire bullterrier Eye
33. Malin Hult Se Upp Meningen Med Livet Svenska pudelklubben 64p Pudel mellan Eye
34. Michaela Friberg Chezzay´s Like A Lady Uppsala Hundungdom 57p Japansk spets Eye
35. Nuria Orozco Fontrodona Igor Tierp BK 55p Ej stambokförd hos SKK Eye
36. Ann-margret Gustavsson Conover´s Castle Sybil Hälsninglands Kennelklubb 46p Flatcoated retriever Eye
37. Rebecca Martis Runforfun´s Bark In The Dark Kungsörs BHK 44p Tax Eye
38. Saara Kurvinen Let´s Swing Angie SSRK Gävleborg 41p Labrador retriever Eye
  Vanja Wiklund Tova Edsbyns BK Disk. Ej stambokförd hos SKK Eye
  Nina Blomster Nisoblos All Eyes On Me Apollogruppen Disk. Tysk spets, mittelspitz Eye
  Veronica Berggren Puck Edsbyns BK Disk. Ej stambokförd hos SKK Eye