Officiell rallylydnad - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Ingela Norin Hexen House Dezireh Gävle Brukshundklubb 100p Max Tervueren Eye
2. Maria Ungvári Akinnaz HajrÁ Fagersta KK 99p Kvalificerande Pumi Eye
2. Stefan Hedell Nakkarra Nordanvind Nedansiljans BK 99p Kvalificerande Australian kelpie Eye
2. Anette Björkman-Bergström Skärgårdslamms Okey Nynäshamns BK 99p Kvalificerande Border collie Eye
2. Elisabet Lekebjer Kiosan´s Qvida Enköpings BK 99p Kvalificerande Tervueren Eye
6. Camilla Frid Mytologins Valhalla Iv Falu Lokala Kennelklubb 98p Kvalificerande Hovawart Eye
6. Maria Ungvári Pusztasarja LÁnka Fagersta KK 98p Kvalificerande Pumi Eye
6. Ann Christin Kyhlström Totte Eskilstuna hunddressyrklubb 98p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
6. Margareta Rosén Sansanova´s Highdownensis Nora BHK 98p Kvalificerande Pudel stor Eye
6. Anhelee Pugliano Mizzy Vallentuna BK 98p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
11. Eva Ungvári Nyirsegfia Jonatan Fagersta KK 97p Kvalificerande Pumi Eye
11. Jessica Adler Agrosofens Rouletta Bro-Håbo BK 97p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
11. Birgitta Åhman Shellrick´s Pearl Diver Uppsala Brukshundklubb 97p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
11. Denise Karlsson Eldsjälens Fit For Reality Nynäshamns BK 97p Kvalificerande Tervueren Eye
15. Cecilia Karlström A-te-ell´s Monsieur Zion Mälarö BK 96p Kvalificerande Groenendael Eye
16. Erika Johansson Kaztuz Dizcoprinsezza Enköpings BK 95p Kvalificerande Rottweiler Eye
17. Veronica Lindgren Kiro Nynäshamns BK 94p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
17. Lotta Carlberg Blågul´s Briska Häverö Bk 94p Kvalificerande Golden retriever Eye
19. Maria Ahlvin Dunderboxer´s Bajax Forshaga BK 92p Kvalificerande Boxer Eye
20. Anette Hagman Aussie Gården´s Pixy Like Eyebright Haninge BK 88p Australian shepherd Eye
20. Lotta Carlberg Tultgårdens Solglimt Häverö Bk 88p Golden retriever Eye
22. Caroline Gustafsson Don Fido´s Rädizza Häverö Bk 87p Briard Eye
22. Matilda Persson Flugdammens Curry Edsbyns BK 87p Landseer Eye
22. Matilda Persson Elvis Edsbyns BK 87p Landseer Eye
25. Cecilia Henriksson Njarga Lotka Örebro BK 86p Lapsk vallhund Eye
25. Linda Nilsson Keramet´s In Your Dreams Hallsbergs BK 86p Papillon Eye
27. Marie Larsson Mountjoy Undeniable Udele Falu BK 85p Engelsk springer spaniel Eye
28. Birgitta Åhman Shellrick´s Piece Of Art Uppsala Brukshundklubb 79p Shetland sheepdog Eye
28. Anette Paananen Forsfararens Korak Surahammars BK 79p Pudel mellan Eye
30. Inger Olsson Black Blossom Troll Lawa Falu BK 78p Finsk lapphund Eye
31. Marie-Anne Johansson Krösaskogens Vilfred Sävsjö BK 75p Västgötaspets Eye
32. Barbro Risberg Cara Chroi Norwegian Sun Of Nemas Gävle Brukshundklubb 73p Irish softcoated wheaten terrier Eye
33. Britt-Marie Olsson Springwheat´s A Kind Of Handy Västerås Kennelklubb 71p Irish softcoated wheaten terrier Eye
34. Marie Andersson Lillstugans Akila Nora BHK 68p Dansk-svensk gårdshund Eye
34. Cecilia Henriksson Suvon Virosgiellasa Virko Örebro BK 68p Lapsk vallhund Eye
36. Barbro Risberg Beamix Wildstar Gävle Brukshundklubb 66p Irish softcoated wheaten terrier Eye
37. Chatrine Strandli Hjälm´s Baara Örebro hundsällskap BK 63p Dobermann Eye
  Anette Paananen Forsfararens Blixt Gordon Surahammars BK Disk. Pudel mellan