Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Christian Andersson Agildes Will Celebrate Light Södertälje LKK 100p Max Nova scotia duck tolling retriever Eye
2. Ylva Päivinen Emenems Olli Hölö-Mörkö BK 97p Kvalificerande Border collie Eye
2. Lena Johansson Gold Zita´s Frozen Hulda Norsborg Lokala Kennelklubb 97p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
4. Sofia Qvarfordt-Jarl Hugo Nynäshamns BK 96p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
4. Sofia Larsson Frikraft´s Always On My Mind Västerås Kennelklubb 96p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
6. marie olsson Lammåsens Twiddleing Thule Valdemarsvik BHK 94p Kvalificerande Pudel stor Eye
6. Kristin Wendel Wenanders Are You With Me Töreboda Brukshundklubb 94p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
6. Elin Päivinen Agdalavallarnas Chill Out Hölö-Mörkö BK 94p Kvalificerande Border collie Eye
9. Linda Eriksson Once Upon A Time In The West Eskilstuna hunddressyrklubb 90p Kvalificerande Australian shepherd Eye
10. Lena Bygert Piatricks Nike Surahammars BK 89p Kvalificerande Golden retriever Eye
11. Lena Svenblad Östra Greda Belle Starr Haninge BK 87p Kvalificerande Australian shepherd Eye
12. åsa dahlbom Fairley Hill´s Black Surprise SSRK Östra 86p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
13. Ingela Larsson Kindeland Cockernest Essie Of Hero Linköpings BK 85p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
14. Gina Lund Zpectura´s Demo Eskilstuna hunddressyrklubb 84p Kvalificerande Border collie Eye
15. Marie Eklöv Andrummets Karaktär Söderköpings BK 83p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
15. Johanna Anderkrans Chessex Por Favor SBKs Stockholmsavd. 83p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
15. susanna parviainen Swefarms Festliga-Essie Rasklubben för dansk/svensk gårdshund 83p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
18. Ida Rääf Lillebrors Card Sandvikens BK 82p Kvalificerande Border collie Eye
19. Sofie Johansson Hoffedalens Goliath SSRK Bergslagen 78p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
19. Michaela Nordin Agnes Eskilstuna hunddressyrklubb 78p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
21. Ida Otterholm Bless Me Angel Of Aura Askersunds BK 77p Kvalificerande Japansk spets Eye
21. Anki Hägg Agua Fairy´s Twilight Big Hulda Värmdö BK 77p Kvalificerande Portugisisk vattenhund Eye
23. Fanny Törnblom Nicole´s Chili Cora Charm Fagersta BK 74p Tysk schäferhund Eye
24. Ann-sofie Svenman Ryegate´s Bring On The Bling Hallstahammar BK 71p Flatcoated retriever Eye
24. Emma Pihl Ambush Dream Weawer Oxelösunds BK 71p Irish softcoated wheaten terrier Eye
26. Hanna Palm Nattsmygarn Bina Balestra Svenska Faraohund och Cirneco dell'Etnaklubben 68p Cirneco dell'Etna Eye
27. Emma Palm Purpleteam´s Mr Brightside Surahammars BK 66p Griffon bruxellois Eye
28. Carita Tallstrand Barvatorp´s Lixa Södertälje BK 64p Tysk schäferhund Eye
29. Anita Östby Löwi-Scot Fergus Mcmai Eskilstuna hunddressyrklubb 62p Skotsk terrier Eye
30. Sonja Pethrus Toute Vitesse Mack The Knife Töreboda Brukshundklubb 59p Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
31. Mikaela Persson Wallenius Mångläntans Lobelia Nacka BK 53p Fransk bulldogg Eye
32. Rebecca Martis Skogsletta´s C C Lennox Kungsörs BHK 50p Tax Eye
  Willma Thorin Gardenia Garden´s Nereus Katrineholms BK Disk. Shetland sheepdog
  Lovisa Björkman Blixtra Contessa Svenska Lagotto Romagnoloklubben Disk. Lagotto romagnolo