Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Lena Svenblad Östra Greda Belle Starr Haninge BK 100p Max Australian shepherd Eye
1. Elin Päivinen Emenems Imza Hölö-Mörkö BK 100p Max Border collie Eye
1. Lena Johansson Gold Zita´s Frozen Hulda Norsborg Lokala Kennelklubb 100p Max Shetland sheepdog Eye
4. Lena Romander Doubleuse Fuller´s Golden Pride Strängnäs BK 99p Kvalificerande Golden retriever Eye
4. Johanna Anderkrans Chessex Por Favor SBKs Stockholmsavd. 99p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
6. Sofia Larsson Frikraft´s Always On My Mind Västerås Kennelklubb 98p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
6. Ylva Päivinen Agdalavallarnas Chill Out Hölö-Mörkö BK 98p Kvalificerande Border collie Eye
6. Sofia Qvarfordt-Jarl Hugo Nynäshamns BK 98p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
9. marie olsson Lammåsens Twiddleing Thule Valdemarsvik BHK 97p Kvalificerande Pudel stor Eye
9. Lena Bygert Piatricks Nike Surahammars BK 97p Kvalificerande Golden retriever Eye
9. Christian Andersson Agildes Will Celebrate Light Södertälje LKK 97p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
9. Michaela Nordin Agnes Eskilstuna hunddressyrklubb 97p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
13. Mona Karlsson Fia-Friends Zig-Zag Södertälje BK 96p Kvalificerande Border collie Eye
14. Ida Rääf Lillebrors Card Sandvikens BK 95p Kvalificerande Border collie Eye
15. åsa dahlbom Fairley Hill´s Black Surprise SSRK Östra 93p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
16. Kristin Wendel Wenanders Are You With Me Töreboda Brukshundklubb 92p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
17. Emma Pihl Ambush Dream Weawer Oxelösunds BK 86p Kvalificerande Irish softcoated wheaten terrier Eye
18. Sonja Pethrus Toute Vitesse Mack The Knife Töreboda Brukshundklubb 85p Kvalificerande Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
18. Marie Eklöv Dalwhinnie Söderköpings BK 85p Kvalificerande Wachtelhund Eye
20. Ingela Larsson Kindeland Cockernest Essie Of Hero Linköpings BK 84p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
21. Sofie Johansson Hoffedalens Goliath SSRK Bergslagen 83p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
21. Hanna Palm Nattsmygarn Bina Balestra Svenska Faraohund och Cirneco dell'Etnaklubben 83p Kvalificerande Cirneco dell'Etna Eye
23. Carita Tallstrand Barvatorp´s Lixa Södertälje BK 82p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
24. Nadja Rahunen Li Line´s Heartbeat Västerås Kennelklubb 79p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
25. Ann-sofie Svenman Ryegate´s Bring On The Bling Hallstahammar BK 78p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
25. Malin Sandberg Vilda Västerås Kennelklubb 78p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
25. Emma Palm Purpleteam´s Mr Brightside Surahammars BK 78p Kvalificerande Griffon bruxellois Eye
28. Lovisa Björkman Blixtra Angiolina Svenska Lagotto Romagnoloklubben 75p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
29. Anita Östby Löwi-Scot Fergus Mcmai Eskilstuna hunddressyrklubb 73p Skotsk terrier Eye
30. Fanny Törnblom Nicole´s Chili Cora Charm Fagersta BK 72p Tysk schäferhund Eye
30. Willma Thorin Gardenia Garden´s Nereus Katrineholms BK 72p Shetland sheepdog Eye
32. Lovisa Björkman Blixtra Contessa Svenska Lagotto Romagnoloklubben 62p Lagotto romagnolo Eye
33. Marie Eklöv Andrummets Karaktär Söderköpings BK 55p Nova scotia duck tolling retriever Eye
34. Rebecca Martis Skogsletta´s C C Lennox Kungsörs BHK 46p Tax Eye
  Anki Hägg Agua Fairy´s Twilight Big Hulda Värmdö BK Disk. Portugisisk vattenhund
  Linda Eriksson Once Upon A Time In The West Eskilstuna hunddressyrklubb Disk. Australian shepherd