Officiell rallylydnad - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare B A)

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare B A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Kristina Jansson Request Greatest Gold Roslagens BK 100p Max Shetland sheepdog Eye
1. Josefine Malmström Zathungens I´kiro Solna-Sundbybergs BK 100p Max Australian kelpie Eye
3. Mikaela Tonneman Twocolours Lonely Harlekin Wolf Mälarö BK 99p Kvalificerande Pudel dvärg Eye
4. Elenore Wrangö Elkis Hermione Granger Mälarö BK 95p Kvalificerande Irish softcoated wheaten terrier Eye
5. Emma Gustafsson Labvision´s Man In The Moon Svenska spaniel- och retrieverklubben 93p Kvalificerande Labrador retriever Eye
6. Anita Weinius Artemissil Sergeant Lidingö BK 90p Kvalificerande Labrador retriever Eye
7. Maria Wägner Hector Vom Reinholdsberg Roslagens BK 89p Kvalificerande Vit herdehund Eye
8. Ullis Jansson Sandvargen´s A Girl Called Etta Lidingö BK 88p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
9. Frida Martinsson Saga Vällingby BK 86p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
10. Maria Evertsson Mideklints Ceira Botkyrka BK 83p Kvalificerande Chihuahua, korthårig Eye
11. Hannah Boström Nikkitorpets Miss Tucker Nacka HU 76p Kvalificerande Australian shepherd Eye
12. Therese Karlsson Haketorps Alhena Solna-Sundbybergs BK 74p Kvalificerande Vit herdehund Eye
13. Elin Viklund Elfmarkens Baby Koala Skarpnäck HU 70p Kvalificerande Pumi Eye
14. Désirée Moberg Ralf Österåkers BK 69p Ej stambokförd hos SKK Eye
15. Emma Mohlén Moon Rocks Cant Get Enough Waxholms BK 68p Tysk spets, mittelspitz Eye
16. Catrine Blomqvist Heavenly Revenges Love Me Gently SBKs Stockholmsavd. 65p Australian shepherd Eye
16. Filippa Waxin Boren True Happiness Lady Rachel Svenska australian shepherdklubben 65p Australian shepherd Eye
18. Ann-Christine Gaulitz Zindy Nacka BK 64p Ej stambokförd hos SKK Eye
19. Karin Larsson Alle Solna-Sundbybergs BK 60p Border collie Eye
20. Kerstin Eriksson Lindcroft Majestic Marvin Österåkers BK 57p Engelsk springer spaniel Eye
21. Felicia Skoog Chitassens Värsta Gangstern Stockholms Kennelklubb 56p Pomeranian Eye
22. Sofie Hedström Boss Uppsala HU 52p Ej stambokförd hos SKK Eye
23. Anne Soop Baltijos Vejas Bereginia Danderyd-Täby BK 51p Entlebucher sennenhund Eye
24. Marie-Christine Lindgren Dijontoma´s Aurum Tyresö BK 48p Pinscher Eye
25. Jeanette Axenmo Jaffadays Cupcake Caramel Nykvarn LKK 32p Shetland sheepdog Eye
  Cecilia Biverot Doubleuse Ritz Bro-Håbo BK Disk. Golden retriever Eye
  Susanne Eurenius Chipsmakers Livet Är En Fest Solna-Sundbybergs BK Disk. Västgötaspets Eye