Officiell rallylydnad - Dubbla M - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Eva Friis-Hansen Ada Ulricehamns BK 100p Max Ej stambokförd hos SKK Eye
1. Gisela Andersson Aqualines Marchello Söderköpings BK 100p Max Kromfohrländer Eye
1. Ewa Bergling Petersson Min Uniqa Ronja Rövardotter Motala Brukshundklubb 100p Max Australian shepherd Eye
1. Helén Magnusson Tonedo´s Come Bye Walle Ulricehamns BK 100p Max Border collie Eye
5. Mona Thorsén Nightrunner´s Beauty SBK Göteborgsavd. 99p Kvalificerande Tervueren Eye
5. Åsa Lundström Sagan´s Texas Ulricehamns BK 99p Kvalificerande Pudel stor Eye
5. Maria Ivarson Funny Blacks Moonlight Lidköpings BK 99p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
8. Maria Jonsson Delawere Aline Duran Söderköpings BK 98p Kvalificerande Golden retriever Eye
9. Carina Karlsson Cefeus Pondus II Tranås BK 97p Kvalificerande Australian kelpie Eye
10. Sascha Ingvarsson Diesel Forserums BK 96p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
11. Pia Sundén Larsson Sigge Tomtens BHK 95p Kvalificerande Border collie Eye
12. Pernilla Johansson Vildvingens Kanel Ulricehamns BK 94p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
12. Lena Pietsch Delonnix Dinex Göteborg-Mölndals BK 94p Kvalificerande Schnauzer peppar och salt Eye
14. Anna Krüger Maffin Ulricehamns BK 93p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
14. Susanne Fhyr Milington´s Hechicero De La Noche Ulricehamns BK 93p Kvalificerande Tibetansk terrier Eye
16. Evelina Sandblom Thiva Forserums BK 92p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
17. Pia Sävner Burningstep´s Dragon Speed Ulricehamns BK 91p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
18. Ingrid Borg Vogel Sandskogens Elit Lomma BK 89p Australian kelpie Eye
19. Kristin Wendel Wenanders Breakfast In Bed Mariestads BHK 87p Welsh springer spaniel Eye
20. Marie Larsson Björshults Frid Och Fröjd Eskilstuna BK 86p Borderterrier Eye
21. Ing-Marie Jonsson Brånslättens Chili Con Carne Norrköpings BHK 78p Berner sennenhund Eye
22. Pi Bergelind Ramita De Palma Brina Vara-Grästorp BHK 76p Russkaya tsvetnaya bolonka Eye
23. Caroline Adamson Tamoras Gismo Rasklubben för dansk/svensk gårdshund 75p Dansk-svensk gårdshund Eye
24. Johanna Strömberg Nightrunner´s Repeat For Happiness Forserums BK 68p Tervueren Eye
25. Åsa Lundström Schpindel´ Presquera Crianza Ulricehamns BK 63p Pudel mellan Eye
26. Sandra Malmberg Aquavit Shadow In The Night Bichon Bolognese & Havanais Club 58p Bolognese Eye