Rally By Night (dag 2) - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B 2)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B 2)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Olivia Falk Kullaholm´s Felicity Stenungsunds BK 100p Max Labrador retriever Eye
1. Emelie Tuvesson Happy Life Dong Quai Helsingborg Brukshundklubb 100p Max Pudel mellan Eye
3. Sandra Bork Fightingstar´s The Best Night Ever Eskilstuna hunddressyrklubb 99p Kvalificerande Borderterrier Eye
3. Anja Wideqvist Cassiopeia Småland-Ölands Kennelklubb 99p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
5. Barbro Larsson Chess Player Patek Philippe Ale BK 98p Kvalificerande Australian shepherd Eye
5. Mia Bergstrand Kjeann´s Special Girl Sjöbo BK 98p Kvalificerande Shih tzu Eye
7. Sandra Nilsson Busy Border Milo Sjöbo BK 97p Kvalificerande Border collie Eye
8. Annette Alexandersson Sunrose Legend Golden retrieverklubben 96p Kvalificerande Golden retriever Eye
9. Eva Cajhagen Australian Mates Dana Lunds BK 95p Kvalificerande Australian kelpie Eye
9. Åsa Skog Bennaz´ Czillah El-Ra Älmhult BHK 95p Kvalificerande Pumi Eye
9. Annette Alexandersson Sunny Delight´s Zero Hour Golden retrieverklubben 95p Kvalificerande Golden retriever Eye
12. Susanne Sandberg Marble Svenska Staffordshire Bullterrierklubben 94p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
13. Sandra Nilsson Gardenia Garden´s Nougat Sjöbo BK 93p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
13. Susanne Fhyr Milington´s Hechicero De La Noche Ulricehamns BK 93p Kvalificerande Tibetansk terrier Eye
15. Mia Skogström Mandylike´s Heartbreaker SBK Göteborgsavd. 92p Kvalificerande Labrador retriever Eye
16. Susanne Fhyr Milington´s Izaro El Astuto Ulricehamns BK 90p Kvalificerande Tibetansk terrier Eye
16. Laila Palén Team Modicken´s Tiako Ianao Svenska pudelklubben 90p Kvalificerande Pudel mellan Eye
16. Eva Friis-Hansen Ada Ulricehamns BK 90p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
16. Emelie Tuvesson Kopets Red And Tan Dame Helsingborg Brukshundklubb 90p Kvalificerande Australian kelpie Eye
20. Linde Serneberg Sweet Fairyeyes Pink Flowershowe Göteborg-Mölndals BK 85p Malteser Eye
20. Barbro Larsson Miss Magoo´s Dilicious Agnes Ale BK 85p Australian kelpie Eye
22. Christina Andersson Sandvretens Schatzi Varbergs BK 80p Pudel mellan Eye
22. Monica Stampe Affe Laholms BK 80p Ej stambokförd hos SKK Eye
24. Lisa Nilsson Banksia Jefferson Markaryds BK 54p Shetland sheepdog Eye
  Carola Landström Haffa Forserums BK Disk. Ej stambokförd hos SKK
  Eva-Lena Strömberg White Parthenos Diffade Daisy Forserums BK Disk. Vit herdehund