Officiell Rallylydnad - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Annika Magnusson Nana Jönköpings BHK 100p Max Ej stambokförd hos SKK Eye
2. Sofie Uppman-Bruce Smultronets Ticket To Ride Linköpings BK 99p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
2. Rebecca Wilson Milljas Konstantin SBKs Stockholmsavd. 99p Kvalificerande Cavalier king charles spaniel Eye
2. Maria Jonsson Delawere Aline Duran Söderköpings BK 99p Kvalificerande Golden retriever Eye
5. Anneli Kask Shellrick´s Over The Rainbow Arvika BHK 98p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
6. Mats Holm Caroholm´s Celtic Moon Örebro BK 97p Kvalificerande Irländsk terrier Eye
6. Jenny Roos Anuradha´s Charming Kaamil Hallsbergs BK 97p Kvalificerande Pudel mellan Eye
6. Ulrika Karlsson Chroje Dunder Dumle Grums BHK 97p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
6. Marie Larsson Björshults Frid Och Fröjd Eskilstuna BK 97p Kvalificerande Borderterrier Eye
6. Margareta Rosén Sansanova´s Highdownensis Nora BHK 97p Kvalificerande Pudel stor Eye
11. Anneli Kask Tolita Trollets Milou Arvika BHK 96p Kvalificerande Collie, långhårig Eye
11. Sofie Olsson Deepeyes Dance With Dragons Iii Kils BHK 96p Kvalificerande Australian kelpie Eye
13. Emma Bergström Wilmio´s Girl For All Seasons Kils BHK 95p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
13. Marie Eklöv Andrummets Sugga Tp Söderköpings BK 95p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
13. Cecilia Julin Pepsi Kils BHK 95p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
16. Anna Hagberg Nellyson´s Ba Donka Donk Vallentuna BK 93p Kvalificerande Australisk terrier Eye
17. Maria Ivarsson Agrosofens Cirkusprinsessa Olandstraktens BK 92p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
17. Anette Bååth Ludenbens Calle Canberra Örebro hundsällskap BK 92p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
17. Anna-Mia Jonsson Chaska Katrineholms BK 92p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
17. Åsa Svendotter Lojocas Gazelle Kils BHK 92p Kvalificerande Australian shepherd Eye
21. Sylvia Jonefelt Classic Dream´s Cruella De Vil Färgelanda BHK 90p Kvalificerande Weimaraner korthårig Eye
22. Ennelie Sjöberg Irma Kils BHK 89p Engelsk springer spaniel Eye
23. Emma Bergström Red Joy ´s Living Daylight Kils BHK 87p Welsh springer spaniel Eye
23. Ewa Bergling Petersson Min Uniqa Ronja Rövardotter Motala Brukshundklubb 87p Australian shepherd Eye
23. Maud Alm Tchangku´s Cosmos Kils BHK 87p Tibetansk terrier Eye
23. Cecilia Julin Guldstrimman´s Diza Li Kils BHK 87p Golden retriever Eye
27. Robin Rådström Yazza Hagfors BHK 86p Ej stambokförd hos SKK Eye
28. Robin Rådström Safir Hagfors BHK 85p Ej stambokförd hos SKK Eye
29. Angelica Jonefelt Chica Färgelanda BHK 80p Ej stambokförd hos SKK Eye
30. Anne Britt Dahl Aplicado Thunder Road Norge 78p Portugisisk vattenhund Eye
31. Marie Andersson Lillstugans Akila Nora BHK 77p Dansk-svensk gårdshund Eye
31. Ellen-Elisabeth Lund Top Cream´s Follow Me Vänersborgs BHK 77p Golden retriever Eye
31. Göran Hagberg Nellyson´s Yep-Yep Vallentuna BK 77p Australisk terrier Eye
34. Lena Alm Kaspelix Xotic Snack Åmåls BHK 72p Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
35. Marie Eklöv Andrummets Karaktär Söderköpings BK 70p Nova scotia duck tolling retriever Eye
36. Pia Johansson Guldstrimman´s Esmeralda Kils BHK 67p Golden retriever Eye
37. Felicia Skoog Lady-Of-Pride Solna-Sundbybergs BK 65p American staffordshire terrier Eye
38. Gunilla Eriksson Lovely Palantir´s Biscuit Hagfors BHK 62p Border collie Eye
39. Agneta Bergsten Yenbra´s Ninotchka Kils BHK 60p Kromfohrländer Eye
  Maria Ivarsson Agrosofens Sockerärta Olandstraktens BK Disk. Nova scotia duck tolling retriever