Officiell rallylydnad - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare A)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Maria Ungvári Pusztasarja LÁnka Fagersta KK 100p Max Pumi Eye
1. Diana Huuki Stallbackens Akke Väsby BK 100p Max Dansk-svensk gårdshund Eye
1. Anette Björkman-Bergström Skärgårdslamms Okey Nynäshamns BK 100p Max Border collie Eye
1. Ann Christin Kyhlström Totte Strängnäs BK 100p Max Ej stambokförd hos SKK Eye
1. Eva Ungvári Nyirsegfia Jonatan Fagersta KK 100p Max Pumi Eye
1. Satu Saarisilta Teasel´s Tudor Hudiksvalls BHK 100p Max Pumi Eye
7. Eva Rupp Thuresson Maja Bro-Håbo BK 99p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
7. Annika Malmros Borell Musical´s Tears In Heaven Vallentuna BK 99p Kvalificerande Labrador retriever Eye
9. Cecilia Höglund Ailicec Yizza Väsby BK 98p Kvalificerande Border collie Eye
10. Caroline Mähler Cefeus U And Me Lilja Ii Svenska kelpieklubben 97p Kvalificerande Australian kelpie Eye
10. Satu Saarisilta Laviors Fido Hudiksvalls BHK 97p Kvalificerande Pumi Eye
12. Ingela Norin Hexen House Dezireh Gävle Brukshundklubb 96p Kvalificerande Tervueren Eye
12. Mikael Sundström Golden Caramel Tropical Breeze Gävle Brukshundklubb 96p Kvalificerande Golden retriever Eye
12. Lisa Lindberg Rosendal Brainpool´s True Passion Knivsta BK 96p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
15. Emma Gustafsson Labvision´s Man In The Moon Uppsala Hundungdom 95p Kvalificerande Labrador retriever Eye
15. Caroline Mähler Cefeus Awesome Akira Ii Svenska kelpieklubben 95p Kvalificerande Australian kelpie Eye
15. Maria Honak Axols Nemo Von Feax Väsby BK 95p Kvalificerande Kooikerhondje Eye
15. Monica Gahlin Onedis Dexter Nynäshamns BK 95p Kvalificerande Australian shepherd Eye
19. Karin G Lindholm Zetastar Unique Yra Avesta BHK 94p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
19. Lena Johansson Gold Zita´s Frozen Hulda Norsborg Lokala Kennelklubb 94p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
21. Lena Johansson Gärstad Stuteri Hero Norsborg Lokala Kennelklubb 93p Kvalificerande Finsk lapphund Eye
22. Britt Inger Ersenius Blågul´s Strongbow Matfors BHK 92p Kvalificerande Golden retriever Eye
22. Li Broms Tre Pe´s Donna-Lee Väsby BK 92p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
22. Carolin Nilsson Sureprime´s Quarterback Nynäshamns BK 92p Kvalificerande Australisk terrier Eye
25. Eva Lundin Nikkitorpets Brother Jack Väsby BK 88p Australian shepherd Eye
26. Lotten Blomkvist Shelteam Cheek ´n´ Witty Knivsta BK 87p Shetland sheepdog Eye
27. Eva Ungvári Akinnaz Yrrol Fagersta KK 86p Pumi Eye
27. Anna Hagberg Nellyson´s Ba Donka Donk Vallentuna BK 86p Australisk terrier Eye
27. Kristin Dall Kronsäter´s Jungle Julie Valbo BK 86p Staffordshire bullterrier Eye
27. Maria Svensson Conover´s Mount Spurr Söderhamns BHK 86p Flatcoated retriever Eye
31. Göran Hagberg Nellyson´s Yep-Yep Vallentuna BK 85p Australisk terrier Eye
32. Monica Gahlin Crofter Holding´s Texas Kit Nynäshamns BK 83p Australian shepherd Eye
33. Ingela Sandenskog River Fox Red Blaze Of Texmo Märsta-Sigtuna BK 81p Nova scotia duck tolling retriever Eye
34. Cecilia Henriksson Suvon Virosgiellasa Virko Örebro BK 80p Lapsk vallhund Eye
35. Maria Ivarsson Agrosofens Sockerärta Alunda BK 79p Nova scotia duck tolling retriever Eye
36. Susanne Bolin Greylines Kenza Hedemora-Säter BHK 74p Malinois Eye
37. Anneli Thunberg Bling´z Arkos Härnösand BK 70p Whippet Eye
38. Gen Björsell Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Valbo BK 69p Lagotto romagnolo Eye
39. Anneli Thunberg Bling´z Ambra Härnösand BK 68p Whippet Eye
40. Ulla Ellström Mindblowing Marge Svenska Staffordshire Bullterrierklubben 64p Staffordshire bullterrier Eye
41. Maria Ivarsson Agrosofens Lyxförpackning Alunda BK 62p Nova scotia duck tolling retriever Eye
  Annika Malmros Borell Windleaf Fortuna Flirt Vallentuna BK Disk. Labrador retriever
  Lotta Carlberg Blågul´s Briska Häverö Bk Disk. Golden retriever
  Emelie Bengtsson Lord Nelson´s Adeline Botkyrka BK Disk. Lagotto romagnolo