Officiell rallylydnad dubbla klasser - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Rolf Hägne Hnoss Xlnt Desire Väsby BK 100p Max Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
1. Anette Björkman-Bergström Skärgårdslamms Flipper Nynäshamns BK 100p Max Border collie Eye
3. Ingela Norin Hexen House Dezireh Gävle Brukshundklubb 99p Kvalificerande Tervueren Eye
3. Denise Karlsson Eldsjälens Fit For Reality Nynäshamns BK 99p Kvalificerande Tervueren Eye
3. Titti Eriksson Zorro Hudiksvalls BHK 99p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
6. Lena Olsson Cefeus Queen Of Gimli Hudiksvalls BHK 98p Kvalificerande Tysk spets, mittelspitz Eye
7. Gunilla Byberg Yuni Uppsala Brukshundklubb 97p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
7. Gunilla Byberg Agdalavallarnas Ripp Uppsala Brukshundklubb 97p Kvalificerande Border collie Eye
7. Rolf Hägne Flashtins Nothing Else Matters Väsby BK 97p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
7. Ingela Norin Hexen House Dhracc Gävle Brukshundklubb 97p Kvalificerande Tervueren Eye
7. Matilda Persson Elvis Edsbyns BK 97p Kvalificerande Landseer Eye
12. Lena Johansson Gärstad Stuteri Hero Norsborg Lokala Kennelklubb 96p Kvalificerande Finsk lapphund Eye
12. Lena Johansson Gold Zita´s Frozen Hulda Norsborg Lokala Kennelklubb 96p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
12. Lena Olsson Cefeus Märta Of Gimli Hudiksvalls BHK 96p Kvalificerande Tysk spets, mittelspitz Eye
15. Annika Malmros Borell Musical´s Tears In Heaven Vallentuna BK 95p Kvalificerande Labrador retriever Eye
16. Emma Jönsegård Lovemix Inferno Java Edsbyns BK 94p Kvalificerande Border collie Eye
17. Anette Björkman-Bergström Skärgårdslamms Okey Nynäshamns BK 93p Kvalificerande Border collie Eye
18. Lena Ravn Big Wings Fairydust Destiny Haninge BK 91p Kvalificerande Papillon Eye
18. Gunilla Byberg Greatescapesyes Uppsala Brukshundklubb 91p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
18. Carolin Nilsson Sureprime´s Quarterback Nynäshamns BK 91p Kvalificerande Australisk terrier Eye
21. Cecilia Norrbrink Calmigos Perla Solna-Sundbybergs BK 90p Kvalificerande Perro de agua espanol Eye
22. Camilla Antonsen Paris Svenska Agilityklubben 88p Ej stambokförd hos SKK Eye
23. Emma Larsson Tullarbackens Azure Gävle Hundungdom 86p Australian kelpie Eye
24. Anne-Lie Tronelius Söklustens All The Way Sandvikens BK 85p Flatcoated retriever Eye
25. Carolin Nilsson Zoli-Dares Brazilian Zamba Prince Nynäshamns BK 84p Terrier brasileiro Eye
26. Emma Eklund Eventide´s Tim Tomahawk Edsbyns BK 83p Cocker spaniel Eye
27. Anette Grafström New Era´s QuÉbec Dvärgschnauzerringen 81p Dvärgschnauzer, peppar & salt Eye
28. Veronica Hübner Chappleline Expect A Masterpiece Solna-Sundbybergs BK 80p Australian shepherd Eye
29. Lena Ravn Taspitir´s Quuule Qurt Haninge BK 51p Papillon Eye
  Annika Malmros Borell Windleaf Fortuna Flirt Vallentuna BK Disk. Labrador retriever Eye