Officiell rallylydnad - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare A)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Emelie Tuvesson Se Upp Ett Ufo Gör EntrÉ Helsingborg Brukshundklubb 100p Max Pudel mellan Eye
1. Andrea Andersson Guldjägarens Guns-N-Roses Lunds BK 100p Max Golden retriever Eye
1. Ann Samsioe Mörkehäll Engla Skanör-Falsterbo BK 100p Max Curly coated retriever Eye
1. Ritha Rörlien Migeva I´ll Be There SBKs Malmöavd. 100p Max Welsh corgi cardigan Eye
1. Susanne Svensson Hidden Farms Izabella Nike Olofströms BHK 100p Max Border collie Eye
6. Carina Engkvist Vassruggens Paco Of Copper Olofströms BHK 99p Kvalificerande Golden retriever Eye
6. Sven Håkansson Walk On Cal Åhus BK 99p Kvalificerande Border collie Eye
6. Thomas Ohlsson Tonedo´s By My Side Elsa Karlshamns BK 99p Kvalificerande Border collie Eye
6. cecilia Stjärna Dumle Göinge-Broby BHK 99p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
10. Carina Engkvist Stjärnglimtens Vide Olofströms BHK 98p Kvalificerande Golden retriever Eye
10. Monica Holmberg Lassen Isa Landskrona BK 98p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
12. Tove Ask Bazzakulls Blaze Simrishamns BK 97p Kvalificerande Tervueren Eye
12. Eija Heinonen Kutinan Xuurvili Finland (Suomi) 97p Kvalificerande Malinois Eye
14. Karin Hansson Dolly X Factor Remee Höör BK 96p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
14. Elinore Wennerbäck Björkbacke Upon My Soul Carcassonne Tolugo Varbergs BK 96p Kvalificerande Australian shepherd Eye
16. John Rehn Seaspirit Red Robin Karlshamns BK 95p Kvalificerande Golden retriever Eye
16. Ingrid Borg Vogel Sandskogens Elit Lomma BK 95p Kvalificerande Australian kelpie Eye
16. Hanna Nilsson Up Swing Jeweled Sierra SBKs Halmstadsavd. 95p Kvalificerande Golden retriever Eye
19. Catarina Blennow Moonstruck After Eight Veberöd BHK 94p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
19. Michaela Deller Natinskees Dandie Dancer Helsingborg Brukshundklubb 94p Kvalificerande Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
21. Sari Eskelinen Ruby River´s Vincent Finland (Suomi) 92p Kvalificerande Laekenois Eye
22. Ellinor Westerberg Grain Of Gold´s Oops A Gift Trelleborgs BK 91p Kvalificerande Golden retriever Eye
23. Madeleine Sjöö Tristan Växjö BK 90p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
24. Maria Soneson Viggo Tingsryds BK 88p Ej stambokförd hos SKK Eye
25. Sonja Mansfeld Tippy Älmhult BHK 86p Ej stambokförd hos SKK Eye
26. camilla uhrberg Snowshoe´s Giant Diablo SBKs Halmstadsavd. 85p Amerikansk cocker spaniel Eye
27. Gun Klevås Kopparhults Pinot Åhus BK 84p Golden retriever Eye
28. Andrietta Svärd Speedlines What´s Up Växjö BK 83p Shetland sheepdog Eye
29. Francesca Gylling Jungholm True Happiness Lady Gracelyn Ängelholms BK 82p Australian shepherd Eye
29. Alexandra Toll Tinghofs Lolita Lempicka Helsingborg Brukshundklubb 82p Dvärgschnauzer, svart Eye
31. Åsa Jakobsson Tarrawangas Basha Eslövs Brukshundklubb 81p Australian kelpie Eye
32. Charlott Bengtsson Drömflockens Lady Merry Tollarps BK 79p Cocker spaniel Eye
33. Anette Parup Nightrunner´s Chablis Hörby BK 73p Tervueren Eye
34. Annica Peterson Eklövens Dream Catcher Ängelholms BK 72p Berner sennenhund Eye
35. camilla uhrberg Snowshoe´s Järvsöfaks SBKs Halmstadsavd. 68p Amerikansk cocker spaniel Eye
36. Gerd Angrén Wow Lixoms One Winning Ticket Åhus BK 48p Australian shepherd Eye
  Kerstin Bengtsson Beeline Chill Out Eslövs Brukshundklubb Disk. Engelsk springer spaniel Eye
  Monica Persson Grahnskans Oska Åhus BK Disk. Tysk schäferhund Eye
  Therese Holtstedt Bonnie Osby BK Disk. Ej stambokförd hos SKK Eye