Officiell rallylydnad F - KVÄLL - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Eva Rupp Thuresson Myramarken´s Say It With Gin Bro-Håbo BK 100p Max Golden retriever Eye
2. Carolin Hedberg Frostflake´s Lotus Bro-Håbo BK 96p Kvalificerande Vit herdehund Eye
2. sofia johansson Decibelle Knivsta BK 96p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
2. Karin Östergren Leagården´s Black And Tan Lissie Tierp BK 96p Kvalificerande Australian kelpie Eye
5. Eva Derland Elmshorn Ruffa Labrador retrieverklubben 95p Kvalificerande Labrador retriever Eye
5. Amanda Schulz Yumigos Every Star ´n´ Beyond Östhammar BK 95p Kvalificerande Australian shepherd Eye
7. Cecilia Henriksson Ninaitwa Vidda Hjärtansfröjd Örebro BK 94p Kvalificerande Lapsk vallhund Eye
8. Anna Huss Björkils Irmalott Väsby BK 92p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
9. Mariana Gretener Tollarbos Chilla Med Silvertassar Nova Scotia Duck Tolling Retriever Klubben 91p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
9. Annika Friberg Awesomecharlie Uppsala Läns Kennelklubb 91p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
11. Lena Ilemyr G-Diggers Iza Haninge BK 89p Kvalificerande Pudel mellan Eye
12. berit sjöbeck Winn Wood´s My Eye Catcher Apollogruppen 88p Kvalificerande Pudel dvärg Eye
13. Mikaela Stenberg Billboo Surahammars BK 87p Kvalificerande Border collie Eye
14. Ingela Bobits Blue Wingfire´s Kiwi Crush Eskilstuna BK 86p Kvalificerande Australian shepherd Eye
15. Tyra Löfqvist Lönnlövets Yacht Stockholms Hundungdom 85p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
16. Emilia Östlund Argenta´s Uno Unik Vällingby BK 84p Kvalificerande Schnauzer peppar och salt Eye
17. Susanne Schilström Valkyriorna´s Birk Borkason Surahammars BK 83p Kvalificerande Portugisisk vattenhund Eye
17. Stina Yron Lund Tans & Tins Princess Pansy Norrtälje lokala Kennelklubb 83p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
19. Lena Asklöf West Mevas Kiron Eskilstuna BK 82p Kvalificerande Labrador retriever Eye
20. Peter Söderberg Colas Stella Bro-Håbo BK 79p Kvalificerande Labrador retriever Eye
21. Carina Brissman Skärgårdslamms Singla Haninge BK 78p Kvalificerande Border collie Eye
21. Lina Westerling Viruz Värmdö BK 78p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
23. Heli Börlin Gebos Half Baked Alunda BK 76p Kvalificerande American staffordshire terrier Eye
24. Lena Johansson Arya Tierp BK 74p Shetland sheepdog Eye
25. Niklas Finnström Bonitobalthazar Uppsala Läns Kennelklubb 72p Labrador retriever Eye
25. Karolina Wallin African Hunter´s Eyes On Lilly Rose Haninge BK 72p Rhodesian ridgeback Eye
27. Nenette Bergendorff Billabergets Dora Norrtälje lokala Kennelklubb 71p Labrador retriever Eye
28. Karolina Rankka Ladängs Doris Östhammar BK 67p Dansk-svensk gårdshund Eye
29. Lotta Almén Nea Österåkers BK 65p Border collie Eye
30. Sofia Gilljam Deavanni Yolo Svenska Faraohund och Cirneco dell'Etnaklubben 48p Cirneco dell'Etna Eye
31. Sarah björn Sunhunter´s Approach To Attack Nyköpings BK 47p Staffordshire bullterrier Eye
32. Maria Hedeland Essig Skogsröjets Elektrisk Väsby BK 37p Chodský Pes Eye
  Sara Löfving Mira Mejamo Berenice Stockholms Södra BK Disk. Bichon frisé Eye