Officiell rallylydnad - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare A)

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Chatrin Molin Sävikens Bumblebee Af Nema SSRK Gävleborg 100p Max Nova scotia duck tolling retriever Eye
1. Ann-Chatrine Lilja Meet Myown Jubilee Diamond Sundsvalls BHK 100p Max Australian shepherd Eye
3. Lena Aronsson Cremecastle Astrakan Matfors BHK 99p Kvalificerande Golden retriever Eye
4. Lena Bergström Andersson Crystal Moon´s Rose In Bloom Njurunda BHK 98p Kvalificerande Vit herdehund Eye
5. Lisabet Lindbäck Aussie Action´s Mirra Skellefteå Hundungdom 96p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
6. Annette Wärme Shellmoore´s Zamita Timrå BHK 94p Kvalificerande Pudel stor Eye
7. Ida Karlsson Bondmorans Monte Cristo Hudiksvalls BHK 91p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
7. Björn Näslund Evallens Red & Tan Oustralia Matfors BHK 91p Kvalificerande Australian kelpie Eye
7. Elaine Rodin Yosemite´s Scarlet Pepper Berry Timrå BHK 91p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
10. Annette Wärme Topcopy´s Against All Odds Timrå BHK 90p Kvalificerande Pudel stor Eye
11. Lena Bergström Andersson Moffe Njurunda BHK 88p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
12. Isabella Rönnqvist Carmencita Sundsvalls BHK 87p Kvalificerande Borderterrier Eye
13. Annette Wärme Topcopy´s Another Day In Paradise Timrå BHK 85p Kvalificerande Pudel stor Eye
13. Lina Victoria Skog Svartsjöarnas Jackson Svenska vorstehklubben 85p Kvalificerande Korthårig vorsteh Eye
13. Camilla Löfman Midvinterlandets Quicksilver Boy Njurunda BHK 85p Kvalificerande Finsk lapphund Eye
13. Linnea Bonnevier Actualis New Formula Njurunda BHK 85p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
17. Björn Näslund Aussie Action´s Moritz Matfors BHK 84p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
18. Monica Röding Kiwiana´s X-Tra Lovely Njurunda BHK 83p Kvalificerande Schipperke Eye
19. Josanna Hyttsten Super Sonik´s Challenge Of Art Hudiksvalls BHK 80p Kvalificerande Pudel mellan Eye
19. Ann-Chatrine Lilja Meet Myown Regent Sundsvalls BHK 80p Kvalificerande Australian shepherd Eye
19. Anette Wengelin Magnuslunds Veni Vidi Vici Pheadro Matfors BHK 80p Kvalificerande Cane corso Eye
22. Josanna Hyttsten Kaseths Inu´s Apricot Dream Boy Hudiksvalls BHK 78p Kvalificerande Pudel mellan Eye
23. Charloth Holmberg Xaida´z Qy-Zs Bodri-B´dreads Umeå BHK 77p Kvalificerande Puli Eye
24. Agneta Dubeck-Åhs Kajsa Söderhamns BHK 76p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
25. Chatrin Molin Vildandens Excel Af Pixboot SSRK Gävleborg 73p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
26. ROBBIN Söderlund Smokey´s Allstar In White Matfors BHK 71p Kvalificerande American staffordshire terrier Eye
27. paulina (pia) Sahlen My Hombrero Tomorrows Dream Timrå BHK 70p Kvalificerande Cavalier king charles spaniel Eye
28. Ingela Lundin Farmarens Yassy Singer Söderhamns BHK 69p Bearded collie Eye
29. Eva Eriksson Bella Cosa Sterling Tiger Timrå BHK 65p Irish softcoated wheaten terrier Eye
30. Anna Vestman Hoksel Biwa Matfors BHK 63p Borderterrier Eye
31. Tina Eriksson Sirius-Black Timrå BHK 60p Berger des pyrénées à face rase Eye
31. Christina Näslund Working Mates Another Dewil Matfors BHK 60p Australian cattledog Eye
33. Moa Bergström Kickflip Umeå BHK 58p Ej stambokförd hos SKK Eye
34. Annette Wärme Topcopy´s Girl Out Of My Dreams Timrå BHK 40p Pudel stor Eye
34. Lena Sjöberg Cefeus Rhea Ii Njurunda BHK 40p Australian kelpie Eye
  Erica Lundahl Snöbollen´s Running Up Västra Medelpads BK Bryter Whippet Eye