Officiell rallylydnad - Dubbla starter - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Annica Rydell Goldenone Sacarenda Stockholms Hundungdom 100p Max Golden retriever Eye
1. Eva-Lotta Ringius Aureus Haninge BK 100p Max Tervueren Eye
1. Helen Lindstedt Hi-design´s Just Catch Me Apollogruppen 100p Max Engelsk springer spaniel Eye
1. Ina Kolmodin Tibouchina´s Younan Norsborg Lokala Kennelklubb 100p Max Manchesterterrier Eye
5. Ida Leinonen Fastidious Angel-Wings Roslagens BK 99p Kvalificerande Labrador retriever Eye
5. Mona Åberg Tultgårdens Flickan Med Karisma Uppsala Brukshundklubb 99p Kvalificerande Golden retriever Eye
5. Cecilia Norrbrink Bibords Letizia Solna-Sundbybergs BK 99p Kvalificerande Perro de agua espanol Eye
5. Anhelee Pugliano Mizzy Vallentuna BK 99p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
9. Anna Hagberg Ayers Dandy Blue Diva Vallentuna BK 96p Kvalificerande Australian cattledog Eye
9. Sandra Hermansson Skymningsskallets Nova Västerås Kennelklubb 96p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
9. Lena Ilemyr G-Diggers Enija Stockholms Södra BK 96p Kvalificerande Pudel mellan Eye
12. Sussie Landberg Porques Ivriga Inka-Fröken Barthez Nyköpings BK 95p Kvalificerande Fransk bulldogg Eye
13. Erik Sabelström Selma Tierp BK 94p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
13. Lotta Carlberg Tultgårdens Solglimt Häverö Bk 94p Kvalificerande Golden retriever Eye
15. Karin Lindblom Roscanaille´s Soya Bro-Håbo BK 93p Kvalificerande Australian kelpie Eye
15. Malin Karlsson Gränsvallarens Sam Bro-Håbo BK 93p Kvalificerande Border collie Eye
15. Elisabet Lekebjer Kiosan´s Qvida Enköpings BK 93p Kvalificerande Tervueren Eye
18. Elina Bertne GÁtchis ÁtjÁjuoksa Adja Värmdö BK 90p Kvalificerande Lapsk vallhund Eye
19. Lotta Hammarström Excerno Yoomee Does SBKs Stockholmsavd. 88p Kvalificerande Schapendoes Eye
19. eva flodberg Schafrix Annie Get Your Gun Västerås Kennelklubb 88p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
21. Elisabeth Karlsson Missnutt´s Crystal Mano Mälarö BK 86p Kvalificerande Australian shepherd Eye
21. Lena Ilemyr G-diggers Yessi Stockholms Södra BK 86p Kvalificerande Pudel mellan Eye
23. Catharina Hjärtström Färingehusets Isidor Uppsala Brukshundklubb 85p Kvalificerande Pudel dvärg Eye
23. Gunilla Byberg Athena Uppsala Brukshundklubb 85p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
23. Gunwor Linderyd Cronys Pearl N´ Dress Nyköpings BK 85p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
26. Eva Jansson Wirabruks Daima Häverö Bk 84p Kvalificerande Malinois Eye
27. Pia Gawell Black Mica´s Fart Och Fläkt Järfälla BK 83p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
28. Gunilla Byberg Yolinessa Uppsala Brukshundklubb 82p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
28. Veronica Hübner Mandylike´s Nonstop Solna-Sundbybergs BK 82p Kvalificerande Labrador retriever Eye
30. catharina Lundberg Arvslindans Tornado Väsby BK 79p Kvalificerande Papillon Eye
31. Gunilla Byberg Cala Uppsala Brukshundklubb 78p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
32. Anne Hellevik Bonebreakers Sorridére Järfälla BK 77p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
33. Monica Wallgren Chipsmakers Idas Sommarvisa Kungsörs BHK 76p Kvalificerande Västgötaspets Eye
33. Monica Johansson Mironik´s Bézique Alunda BK 76p Kvalificerande Collie, långhårig Eye
35. Jessica Adler Agrosofens Rouletta Bro-Håbo BK 75p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
35. Yezica Norling Miss Magoo´s Baba Yaga Uppsala Brukshundklubb 75p Kvalificerande Australian kelpie Eye
37. Ann-louise Grahn Shellrick´s Vision Of News Alunda BK 74p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
37. Erika Johansson Pine Garden´s Nej-lihka Linköpings Hundungdom 74p Kvalificerande Mops Eye
39. Karl-Johan Palmstam Ludde Lumps Filura Apollogruppen 73p Kvalificerande Barbet Eye
39. Mette Fredriksson Iaxedex Did She Uppsala Brukshundklubb 73p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
41. Göran Hagberg Nellyson´s Yep-Yep Vallentuna BK 72p Kvalificerande Australisk terrier Eye
42. Maria Kättström Ruffle´s Sereband Knivsta Hundungdom 71p Kvalificerande Pudel stor Eye
43. Lotta Zanderholm Rivendells Ciwi Nacka BK 69p Pinscher Eye
43. Anna-Lena Örvander Roscanaille´s Tazza Bro-Håbo BK 69p Australian kelpie Eye
45. Johanna Strömblad Henning Enköpings BK 67p Flatcoated retriever Eye
46. Helena Holén Björnligans Divisor Björnbus Bro-Håbo BK 66p Berner sennenhund Eye
47. Lotta Åkerberg Sebastian Värmdö BK 62p Ej stambokförd hos SKK Eye
48. Sofia Aronsson Seglinges Wii Roslagens BK 61p Border collie Eye
49. Lotta Orrholm Seasymphony Emergency Brake Eskilstuna hunddressyrklubb 54p Golden retriever Eye
50. Marie Edlund-Thunberg Brancirs Born Strong Västerås BK 48p Collie, långhårig Eye
  Birgitta Setterberg Clumbrolds Miss Dior Vallentuna BK Disk. Welsh springer spaniel Eye
  Martina Carlstedt Boxplay Allround Player Tyresö BK Disk. Boxer Eye
  Mona Karlsson Gunny Fårevers Boysenberry Kungsörs BHK Disk. Border collie Eye