Officiell rallylydnad - Dubbla klasser - Kvällstävling - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Linnea Schölander Gilean´s Pinot Noir Rasklubben för Belgiska Vallhundar 96p Kvalificerande Groenendael Eye
1. Sofia Nordin Frenja I´m Special Trollhättans BHK 96p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
3. Solvejg Jensen Ooo Hummer The Black Lobster Truck SBK Göteborgsavd. 94p Kvalificerande Russkiy toy Eye
3. Frida Kastensson Shihrott´z Special Suni SBK Göteborgsavd. 94p Kvalificerande Australian shepherd Eye
5. Jessika Hedén Inspirations Will Succeed Kungsbacka Brukshundklubb 93p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
6. Jenny Hermansson Funtorun Super Qrut Arvika BHK 91p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
6. Marika Eriksen Active Delfi Vom Palmblick SSRK Västra 91p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
8. Marika Eriksen Flatterhaft God Och Glad SSRK Västra 90p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
9. Evelina Kongbäck Corinnas Grace Kind BK 89p Kvalificerande Schipperke Eye
9. Kjell Svensson Vallhunden Jooz Varbergs BK 89p Kvalificerande Border collie Eye
9. Rebecca Björklund Guldkullens Clyde Netherburn Göteborg-Mölndals BK 89p Kvalificerande Golden retriever Eye
12. Yvonne Andersson Shelteam Color Of Paradise SBK Göteborgsavd. 88p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
13. Lars Petersen Officer´s Summer Heart SSRK Västra 87p Kvalificerande Golden retriever Eye
13. Diana Dragic Nordic Paws Lion-King Säffle BHK 87p Kvalificerande Border collie Eye
15. Elin Svantesson Sheltieriffic Blueberry Pie Partille BK 86p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
16. Sandra Kristenson Zhinzimbas Jojo Candy Gift SBK Göteborgsavd. 83p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
16. Gisela Glaffey Ralf Lerums BHK 83p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
18. Sandra Holmberg Lundens Bellagotto Anne Bonny Partille BK 82p Kvalificerande Australian shepherd Eye
19. Lotta Roos All Included Fidelis Blessed Amanda Specialklubben för cavalier king Charles spaniel 80p Kvalificerande Cavalier king charles spaniel Eye
19. Yvonne Andersson Shelteam Ace Of Paradise SBK Göteborgsavd. 80p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
19. Lisa Olausson Sine Cera Circle Of Life SBK Göteborgsavd. 80p Kvalificerande Pudel mellan Eye
22. Linnéa Jaconelli Valltäppans Flynn Uddevalla BHK 77p Kvalificerande Border collie Eye
23. Sofia Nordin Lady-Of-Pride Trollhättans BHK 76p Kvalificerande American staffordshire terrier Eye
24. Christina Andersson Mandylike´s Gingernut SBK Göteborgsavd. 75p Kvalificerande Labrador retriever Eye
25. Lars Petersen Officer´s Triumph Boy SSRK Västra 74p Golden retriever Eye
26. Gabriella Andersson Working Mates Busy Being Brave Lerums BHK 70p Australian cattledog Eye
26. Marianne Magnusson Ippika´s Stern Lilic Torslanda-Öckerö BK 70p Golden retriever Eye
28. Marita Klingberg Lejonhjärta Bure Stenungsunds BK 69p Leonberger Eye
29. Lena Sandberg Minnows Lexie Kungsbacka Brukshundklubb 68p Labrador retriever Eye
30. Gunilla Norström Sine Cera El Nino SBK Göteborgsavd. 65p Pudel mellan Eye
31. Mikaela Sagogård Oxbergets Lovis Specialklubben för västgötaspets 48p Västgötaspets Eye
32. johanna bodin Ynnizin´s Mousse Au Chocolate Herrljunga LKK 33p Fransk bulldogg Eye