Officiell rallylydnad Timrå ridhus - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Manuela Kohnert Diza Xenium Tyskland (Germany) 100p Max Finsk lapphund Eye
1. Sara Ek Blue Wingfire´s Silver Bronx Kramfors BHK 100p Max Australian shepherd Eye
1. Martina Raitio Spring Lake Fabolous Fix Matfors BHK 100p Max Golden retriever Eye
4. Johanna Basth Kalimera´s Elliot The Snowman Strömsunds Brukshundklubb 99p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
4. Ramona Westh Lustans Jet Black Östersunds BHK 99p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
4. Reinhard Kohnert Atheo Xenium Tyskland (Germany) 99p Kvalificerande Finsk lapphund Eye
7. Amanda Mannegard Dragonora Ima Hot Pistolero Härnösand BK 97p Kvalificerande Australian shepherd Eye
7. Sandra Pettersson Goldsparkles Beyla Umeå Hundungdom 97p Kvalificerande Golden retriever Eye
9. Joakim Ekenberg Top Charts Nothing Else Matters SSRK Västernorrland 95p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
10. Fia Södervall Pixie Hudiksvalls BHK 94p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
11. Caroline Mähler Cefeus Hippo Ii Svenska kelpieklubben 93p Kvalificerande Australian kelpie Eye
12. Rose-Marie Holt Elisheba Doce Rocky Raccoon Järvsö BHK 92p Kvalificerande Jack russell terrier Eye
13. Joakim Ekenberg Luna SSRK Västernorrland 90p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
13. Sandra Holmsten Milo Njurunda BHK 90p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
13. Anne-Lie Tronelius Söklustens All The Way Sandvikens BK 90p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
16. Caroline Mähler Cefeus Princess Of Gimli Svenska kelpieklubben 87p Kvalificerande Tysk spets, mittelspitz Eye
17. Yvonne Lindahl Waterpassion´s High-Spirit Hajaz Örnsköldsviks BHK 86p Kvalificerande Portugisisk vattenhund Eye
18. Yvonne Lindahl Chadyline Dark Daffodil Örnsköldsviks BHK 83p Kvalificerande Cavalier king charles spaniel Eye
19. Fia Södervall Smilla Hudiksvalls BHK 80p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
19. Marielle Söderlundh Decorous Puissant Puck SSRK 80p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
21. Elin Hägglund Keestorpets Havanna Svenska spets- och urhundklubben 78p Kvalificerande Keeshond Eye
22. Sofi Hagström Drömtorpet´s Jasmine By Hamlet Chinese Crested Club 77p Kvalificerande Chinese crested dog Eye
23. Anette Wengelin Mezzenza´s Zaffiro Il Rotane Matfors BHK 76p Kvalificerande Cane corso Eye
24. Maud Selling Sundström Flashtins Tougher Than The Rest Härnösand BK 73p Shetland sheepdog Eye
25. Gunilla Grahn Caci´s Oh-My-Fairytail SSRK Västernorrland 72p Flatcoated retriever Eye
26. Annki Skoog Doubleuse Aramis Timrå Brukshundklubb 40p Golden retriever Eye
  Åsa Holmsten Happy Hudiksvalls BHK Disk. Ej stambokförd hos SKK Eye